Dagmara Kaźmierska w programie Polsatu. "Moja rola nie będzie taka krótka". To nie jest jej pierwszy raz

Dagmara Kaźmierska w 2016 r. wystąpiła w "Pamiętnikach z wakacji"
Dagmara Kaźmierska w 2016 r. wystąpiła w "Pamiętnikach z wakacji"
Źródło zdjęć: © "Pamiętniki z wakacji"

18.03.2024 10:49, aktual.: 18.03.2024 16:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dagmara Kaźmierska stała się sławna dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Jednakże jej debiut przed kamerami miał miejsce wcześniej, kiedy pojawiła się w jednym z odcinków "Pamiętników z wakacji". Teraz celebrytka występuje w "Tańcu z gwiazdami", ale wróci do "Pamiętników...". I to już niebawem.

Dagmara Kaźmierska lata temu miała problem z prawem, ale ostatnio doświadcza sukcesu za sukcesem. Gwiazda "Królowych życia" wykorzystała szansę, jaką otrzymała dzięki reality show. Oprócz napisania autobiografii, w której nie ujawniła jednak wszystkich swoich tajemnic (możliwe, że zostawiła to na następne wydania?), stała się również gwiazdą Internetu, ciesząc się z ponad miliona obserwatorów na Instagramie.

Dagmara jest energiczna, pełna entuzjazmu i bezpośrednia, co przynosi jej popularność zarówno w mediach społecznościowych, jak i w telewizji. Jednak nie zawsze jej droga do rozgłosu była usłana różami. Na początku swojej kariery wystąpiła w paradokumencie, który mimo swego czasu dużej popularności, był krytykowany przez recenzentów telewizyjnych. Chodzi o "Pamiętniki z wakacji". Okazuje się, że wróci do formatu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska w "Pamiętnikach z wakacji" w 2016 r.

Kaźmierska wcieliła się w rolę urlopowiczki w 51. odcinku "Pamiętników z wakacji". Grała 41-letnią Krystynę, pracującą kobietę, która w końcu decyduje się na wymarzony urlop pod palmami po kilku latach poświęcenia się wyłącznie karierze. Towarzyszy jej 17-letnia córka Dżesika. Los sprawił, że podczas wakacji obie zakochały się w tym samym mężczyźnie. Na szczęście, pomimo licznych perypetii, wszystko kończy się pozytywnie.

Odcinek z jej udziałem został zarejestrowany i emitowany w 2016 roku. Od tamtej pory minęło osiem lat, a Kaźmierska przeszła zauważalną metamorfozę.

Dagmara Kaźmierska znów w "Pamiętnikach z wakacji"

Już wiadomo, że królowa życia wróci do popularnego, choć krytykowanego formatu Polsatu. Gwiazda, która obecnie walczy o utrzymanie się w "Tańcu z gwiazdami", zdradziła, że to nie koniec jej współpracy z telewizją, w której można oglądać taneczny show.

Dagmara Kaźmierska dała popis swoich umiejętności aktorskich już w 2016 r.
Dagmara Kaźmierska dała popis swoich umiejętności aktorskich już w 2016 r.© "Pamiętniki z wakacji"

- Ja kocham ''Pamiętniki...'', bo ja karierę zaczynałam od ''Pamiętników z wakacji''. Chyba nie ma nikogo, kto by tego nie kochał. (...) Teraz jest nowa odsłona dlatego, że teraz jest seria, więc moja rola nie będzie taka krótka, na jeden odcinek. Oj, tam się będzie działo kochani, musicie "Pamiętniki..." oglądać. - mówiła Kaźmierska w rozmowie z "Party".

Gwiazda zachwalała nowe odcinki, które są już na antenie. - Musicie to zobaczyć, bo "Pamiętniki..." są nie do podrobienia. Ale proszę pamiętać też o "Dagmara szuka męża", bo to każdy Żyd swój towar chwali, więc proszę mnie tu nie odchodzić od telewizorów. Będziemy walczyć w drugim sezonie też o męża. No i oczywiście "Taniec z gwiazdami", nooo, drodzy państwo, Polsat ma bogatą ofertę - przypomniała Dagmara.

Kiedy i gdzie oglądać "Pamiętniki z wakacji"?

"Pamiętniki z wakacji" to program Polsatu, więc można go śledzić na antenie tej stacji od niedzieli do piątku o godzinie 21:00. Show ruszył 4 marca po niemal ośmioletniej przerwie.

Dagmara Kaźmierska dała popis swoich umiejętności aktorskich już w 2016 r.
Dagmara Kaźmierska dała popis swoich umiejętności aktorskich już w 2016 r.© "Pamiętniki z wakacji"

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z gwiazdami"

Kaźmierska walczy nie tylko o nowego partnera w programie "Dagmara szuka męża", ale i o utrzymanie się w "Tańcu z gwiazdami". W ostatnim odcinku jej tango zostało mocno skrytykowane przez Iwonę Pavlović i ocenione jedynie na 21 punktów. - Nie wiem, co to było. Ani to groteska, ani żart - mówiła jurorka.

Dagmara Kaźmierska dała popis swoich umiejętności aktorskich już w 2016 r.
Dagmara Kaźmierska dała popis swoich umiejętności aktorskich już w 2016 r.© "Pamiętniki z wakacji"
Dagmara Kaźmierska w 2016 r.
Dagmara Kaźmierska w 2016 r.© "Pamiętniki z wakacji"

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także