Trwa ładowanie...

"Czar par": Cezary Żak miał żądać dużych pieniędzy za udział. Zareagował na zarzuty

Cezary Żak i jego żona Katarzyna dostali propozycję zostania jurorami w programie "Czar par", jednak odmówili. Pojawiały się doniesienia, że za udział w show żądali wielkich pieniędzy. Aktor postanowił zareagować na zarzuty.

Share
"Czar par": Cezary Żak miał żądać dużych pieniędzy za udział. Zareagował na zarzuty
Źródło: East News
d1q7yt8

"Czar par": Cezary Żak z żoną dostali propozycję udziału

Cezary Żak i żona Katarzyna są małżeństwem od ponad 30 lat. Producentom programu "Czar par" zależało, by w składzie jury znalazły się pary z długim stażem.

ZOBACZ TEŻ: "Czar par": zwiastun 2. odcinka

Żakowie jednak byli zmuszeni odmówić udziału w powracającym po latach show TVP. Pojawiły się doniesienia, że małżeństwo aktorów żądało astronomicznego wynagrodzenia za bycie jurorem "Czaru par". "Super Express" pisał o kwocie 300 tys. zł, co zdecydowanie miało przerosnąć możliwości producentów.

d1q7yt8

"Czar par": Cezary Żak odpowiada na zarzuty

Cezary Żak postanowił odpowiedzieć na te zarzuty. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że z żoną przemyśleli sprawę i zdecydowali się odmówić ze względu na zobowiązania zawodowe. Dodał też, że nie podjęto żadnych negocjacji umowy współpracy przy programie.

- Otóż owszem, otrzymaliśmy z Kasią propozycję wzięcia udziału w programie "Czar par", ale z góry wiedzieliśmy, że ze względu na nasze zobowiązania zawodowe nie weźmiemy w tym udziału i odmówiliśmy. A już insynuacje, jakoby zażądaliśmy 300 tys., są wyssaną z palca bzdurą. Nawet nie podejmowaliśmy takich rozmów - napisał na Facebooku.

Program "Czar par" można oglądać w piątki o godz. 20:50 na antenie TVP 2. Jurorami są 2 pary ze świata showbiznesu - Katarzyna Cichopek i Marin Hakiel oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura.

d1q7yt8

Podziel się opinią

Share
d1q7yt8
d1q7yt8