Trwa ładowanie...
d3n3vrx

"Chyłka — Zaginięcie". Kim jest Filip Pławiak?

Od początku serial TVN "Chyłka — Zaginięcie" wzbudzał wiele emocji. Obok Magdaleny Cieleckiej główne skrzypce gra Filip Pławiak. Kim jest tajemniczy aktor? Z jakimi rolami możemy go kojarzyć?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Pławiak, który gra w serialu "Chyłka - Zaginięcie", jest jednym z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia
Filip Pławiak, który gra w serialu "Chyłka - Zaginięcie", jest jednym z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia (Forum, Fot: Radosław Nawrocki)
d3n3vrx

Filip Pławiak w serialu "Chyłka — Zaginięcie" gra podopiecznego mecenas Joanny Chyłki studenta prawa Kordiana Oryńskiego. Wszyscy mówią jednak na niego 'Zordon'. Podobnie jak Magdalena Cielecka jako Chyłka, tak i Filip Pławiak jako Kordian 'Zordon' Oryński spodobał się widzom. Osoby, który czytały serię "Chyłka" Remigiusza Mroza zgodnie przyznają, że producenci dokonali trafnego wyboru, jeśli chodzi o obsadę głównych postaci.

Pierwszy odcinek serialu "Chyłka — Zaginięcie" mogliśmy oglądać 30 marca 2019 roku. Widzowie, którzy mają dostęp do platformy TVN Player, poznali losy bohaterów już pod koniec grudnia 2018 roku.

Rozgłos serialu poza znanym nazwiskiem pisarza zapewnia również relacja Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pławiaka, którzy spotykają się również poza planem filmowym. Kim jednak jest serialowy Zordon? W jakich filmach zagrał?

d3n3vrx

Filip Pławiak — role filmowe i serialowe

Filip Pławiak, który urodził się w 1989 roku, ukończył Wyższą Szkołę Teatralną i Filmową w Łodzi w 2012 roku. W filmie pojawił się po raz pierwszy dwa lata przed zakończeniem studiów. Filip Pławiak zadebiutował w dramacie Jana Jakuba Kolskiego "Wenecja" (2010). Następnie pojawił się w komedii "Pokaż kotku, co masz w środku" (2012), szeroko komentowanym "Pokłosiu" (2012), "Bilecie na księżyc" (2013) czy "Czerwonym pająku" (2015) - za rolę Karola Kremera był nominowany do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego (2016).

Filip Pławiak grał również w serialach ("Na dobre i na złe", "Przepis na życie", "Głęboka woda", "Pakt" czy "Prawo Agaty").

Filip Pławiak i Magdalena Cielecka — co ich łączy?

Filip Pławiak już na castingu do serialu "Chyłka — Zaginięcie" wzbudził zainteresowanie starszej o 17 lat Magdaleny Cieleckiej. Czy łączy ich coś więcej niż bliskie porozumienie wynikające z przebywania na planie serialu?

Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie. Tym bardziej że Filip Pławiak spotyka się z Michaliną Łabacz, z którą zagrał w filmie "Wołyń" (2016) Wojciecha Smarzowskiego.

Polecamy również: Najlepsze filmy Wojciecha Smarzowskiego

d3n3vrx

Podziel się opinią

Share

d3n3vrx

d3n3vrx