Trwa ładowanie...
dpd705g

Nowy serial TVN "Chyłka — Zaginięcie" - obsada, fabuła, gdzie oglądać

"Chyłka — Zaginięcie" to nowy serial TVN, który powstał na podstawie prozy Remigiusza Mroza. W roli zdolnej, a zarazem zadziornej pani mecenas świetnie odnalazła się Magdalena Cielecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Premiera serialu "Chyłka" na TVN to 30 marca 2019 roku o godzinie 20
Premiera serialu "Chyłka" na TVN to 30 marca 2019 roku o godzinie 20 (Materiały prasowe)
dpd705g

Chyłka — produkcja

"Chyłka — Zaginięcie" to produkcja TVN, o której zrobiło się głośno już w 2018 roku, kiedy ogłoszono, że tytułową Joannę Chyłkę zagra utalentowana Magdalena Cielecka. Serial "Chyłka - Zaginięcie" jest oparty na drugim tomie ośmioczęściowej publikacji Remigiusza Mroza, która opowiada o przygodach pewnej siebie prawniczki i jej asystenta.

Chyłka — opis fabuły

Główną bohaterką serialu "Chyłka — Zaginięcie" jest Joanna Chyłka, prawniczka pracująca w uznanej kancelarii, mając nadzieję na zostanie wspólnikiem w najbliższym czasie. Do sukcesu przybliżają ją kolejne wygrane sprawy.

dpd705g

Wszystko jednak się komplikuje, kiedy asystentem Chyłki zostaje Kordiań ‘Zordon’ Oryński, nieśmiały student prawa. We dwoje będą musieli się zmierzyć z tajemniczym zaginięciem 3-letniej Nikoli. Chyłka ma bronić jej rodziców Angelikę i Dawida Szlezyngierów przed oskarżeniami o sfingowanie porwania. W trakcie śledztwa zarówno Chyłka, jak i jej asystent mają coraz więcej wątpliwości.

Chyłka — obsada

Magdalena Cielecka jako Joanna Chyłka wydaje się idealnym wyborem producentów na pewną siebie panią mecenas o ostrym języku i bezkompromisowym charakterze. Aktorce partneruje Filip Pławiak w roli Kordiana Oryńskiego. W postacie rodziców zaginionej dziewczynki wcielili się Michał Żurawski i Katarzyna Warmke. Poza tym w obsadzie pojawia się Piotr Stramowski, Jacek Koman czy Szymon Bobrowski.

Chyłka — gdzie oglądać?

Serial "Chyłka — Zaginięcie" można oglądać na TVN PLAYER od 26 grudnia 2018 roku. Premiera telewizyjna "Chyłki" to 30 marca 2019 roku o godzinie 20 na kanale TVN. Serial liczy 7 godzinnych odcinków.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dpd705g

Podziel się opinią

Share
dpd705g
dpd705g