"Chłopaki do wzięcia": Jarek nie jest już z żoną? Nie nosi obrączki

Jarek nie jest już z Gosią?
Jarek nie jest już z Gosią?
Źródło zdjęć: © kadr z programu

17.05.2022 16:15, aktual.: 17.05.2022 21:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze niedawno popularny Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" dzielił się radosną wiadomością - udało mu się znaleźć upragnioną żonę. Relacja ze skromnego ślubu pojawiła się nawet w programie. Fani show wskazują jednak, że są oznaki, że małżeństwo nie przetrwało długo. Mają rację?

Jarek Mergner to jeden z najpopularniejszych bohaterów dokumentalnej telenoweli Polsatu, "Chłopaki do wzięcia". Tu wizerunek wsi maluje się inaczej niż w "Rolnik szuka żony". Zamiast sielanki i wizji życia w pięknym miejscu i dobrobycie, jest opowieść o mieszkańcach borykających się często z brakiem pracy, wykształcenia, a przede wszystkim miłości.

Bohaterowie programu mówią otwarcie, jak trudno znaleźć im odpowiednią towarzyszkę. Szczególnie zdeterminowany w poszukiwaniach był właśnie Jarek. W przeszłości próbował niemal wszystkiego, porad mamy, ogłoszeń, a nawet usług biura matrymonialnego. W końcu udało mu się znaleźć jego zdaniem odpowiednią dziewczynę.

Nie czekając długo, postanowił ożenić się z Małgosią. Relacja ze ślubu znalazła się nawet w "Chłopakach do wzięcia". Przed kamerami przekonywał, że w końcu znalazł kogoś, z kim może się ustatkować. Fani programu żywo interesują się dalszymi losami Jarusia.

Ten wychodzi im naprzeciw, bo jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Chętnie nagrywa filmiki, w których pokazuje, jak zmaga się z gotowaniem i spędza wolny czas. Występuje w nich jednak głównie sam, a internauci zdążyli się już dopatrzeć, że na dłoni nie ma obrączki.

Część internautów twierdzi, że to oznaka, że zawarte w kwietniu małżeństwo nie przetrwało. Pozostaje też inna opcja – Jarek po prostu nie nosi obrączki. A wy co sądzicie? Śledzicie losy Jarka?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także