Rozrywka"Chłopaki do wzięcia": Niedawno się ożenił. Jaruś już nie nosi obrączki

"Chłopaki do wzięcia": Niedawno się ożenił. Jaruś już nie nosi obrączki

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" niedawno wziął ślub
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" niedawno wziął ślub
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. KBS

28.04.2022 13:12, aktual.: 28.04.2022 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ożenił się kilka dni temu. Fani jednak zauważyli, że obrączka już zniknęła z jego palca. Czyżby oznaczało to koniec małżeństwa?

Jarek Mergner to bohater programu TTV "Chłopaki do wzięcia". Widzowie, którzy śledzą jego perypetie, nazywają go Jarusiem. Mężczyzna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem charakterystycznych bohaterów programu. W przeszłości nie miał zbyt dużego szczęścia w miłości, widzowie więc zazwyczaj obserwowali jego życie jako singla.

Niedawno jednak sprawy się zmieniły. Jaruś zakończył poszukiwania idealnej partnerki i stanął na ślubnym kobiercu wraz z Gosią. Po ślubie mężczyzna zrzekł się swojego komunalnego mieszkania i przeprowadził się do żony. Oznacza to, że w razie problemów małżeńskich, może zostać bez dachu nad głową.

Co mogłoby pójść nie tak? Widzowie od razu zauważyli, że jednym z problemów Jarusia jest sąsiadka Ewa, która dla jego żony jest jak matka. Kobieta mocno ingeruje w życie nowożeńców. To ona nakłoniła Jarusia, by oddał komunalne mieszkanie.

Teraz fani zauważyli kolejny niepokojący szczegół. Mężczyzna, który często zamieszcza wideo na Instagramie i w serwisie YouTube, na ostatnich kilku nagraniach nie ma obrączki na palcu. Czyżby znów był chłopakiem do wzięcia?

"A gdzie ma obrączkę? Czy już po małżeństwie?", "Też zauważyłam, że nie ma obrączki na palcu...", "Oni już raczej nie są razem. Na filmach nie nosi obrączki", piszą fani w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (127)
Zobacz także