Rozrywka"Chłopaki do wzięcia": Jarek już po ślubie. Tak wygląda jego była dziewczyna

"Chłopaki do wzięcia": Jarek już po ślubie. Tak wygląda jego była dziewczyna

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" jest już po ślubie
Jarek z "Chłopaków do wzięcia" jest już po ślubie
Źródło zdjęć: © kadr z programu

21.04.2022 12:10, aktual.: 21.04.2022 17:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" jest już świeżo upieczonym mężem. Widzowie programu śledzili do niedawna jego poszukiwania idealnej partnerki. Fani znaleźli w sieci jedną z jego byłych dziewczyn. Pamiętacie ją?

Program "Chłopaki do wzięcia" przybliża zazwyczaj nieszczególnie wesołe życie kawalerów na wsi. Mężczyźni opowiadali o swoim poszukiwaniu miłości i sercowych podbojach, które często, mimo potencjału, kończyły się fiaskiem. W programie malował się zgoła inny obraz wsi niż sielanka z "Rolnik szuka żony".

A jednak i do bohaterów tego programu nieraz uśmiecha się szczęście. W show ostatnio zrobiło się wyjątkowo radośnie, a widzowie zobaczyli ślub Jarka Mergnera z jego wybranką Gosią. Popularny Jaruś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem charakterystycznych bohaterów programu. W przeszłości nie miał zbyt dużego szczęścia w miłości, widzowie więc zazwyczaj obserwowali jego życie z mamą.

W końcu jednak sam przyznał, że chce się ustatkować. Przed kamerami nie krył, że trafiał na nieodpowiednie dziewczyny. Teraz twierdzi, że znalazł tę jedyną. W urzędzie stanu cywilnego powiedział "tak" Małgorzacie.

Fani w mediach społecznościowych żywiołowo komentują radosne wydarzenie z życia Jarka. Jedni życzą nowożeńcom szczęścia, inni dywagują, jak będzie wyglądała ich wspólna przyszłość. Jeszcze inni… zajęli się poszukiwaniem poprzednich partnerek Jarka.

Na fanowskim profilu pojawiło się niedawno zdjęcie jego byłej dziewczyny. Ze śledztwa internautów wynika, że Aneta również znalazła szczęście u boku kogoś innego. Pamiętacie ją z programu? Śledziliście miłosne perypetie Jarka?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (121)
Zobacz także