Trwa ładowanie...

Cezary Żak o powrocie "Rancza". Nie wahał się z odpowiedzią

"Ranczo" było hitem TVP. Cezary Żak występował tam w podwójnej roli księdza i wójta. Czy zagrałby jeszcze raz w serialu. Aktor ma na ten temat jasne zdanie, które nie spodoba się fanom produkcji.

Cezary Żak był gwiazdą "Rancza". Co dziś mówi o serialu?Cezary Żak był gwiazdą "Rancza". Co dziś mówi o serialu?Źródło: East News
d4kgt2y
d4kgt2y

Od kilku miesięcy mówi się o tym, że "Ranczo" mogłoby wrócić na małe ekrany. Producenci serialowego hitu wspominają też nieśmiało o filmie fabularnym, w którym wystąpiłyby najważniejsze postaci tej lubianej przed widzów historii. - Chciałam powiedzieć, że ta walka o "Ranczo" jest upokarzająca - komentowała aktorka Grażyna Zielińska, punktując, że choć fani chcieliby oglądać dalsze losy bohaterów "Rancza", to telewizja publiczna nie podjęła stanowczej decyzji o kontynuacji.

Nie brakuje aktorów, którzy chętnie wróciliby na plan. Swoim zdaniem podzielił się teraz Cezary Żak. Nie ukrywa, że ona akurat nie wyobraża sobie kolejnych sezonów serialu.

Zobacz: Grażyna Zielińska o aktorstwie. "Ani się sobą nie zachwycam, ani nie traktuję tego jako przesłania do ludzkości"

Żak w rozmowie z Plotkiem powiedział wprost, że nie chciałby wracać na plan serialu "Ranczo" i wolałby, żeby nie było kolejnych sezonów. Punktuje, że nie żyje już Andrzej Grembowicz, który pisał scenariusz i był kluczową postacią tej produkcji.

d4kgt2y

- O czym dzisiaj miałoby być "Ranczo"? O dzisiejszej Polsce? Nie wyobrażam sobie tego. Chociaż Andrzej, gdyby żył, miałby na to jakiś pomysł. Ja i tak uważam, że przeszliśmy do historii, i tak oglądalność "Rancza" jest gigantyczna w tych wszystkich kanałach powtórkowych. I tyle. Uważam, że należy robić nowe rzeczy i mam nadzieję, że ja będę robił nowe rzeczy, więc na pewno nie chciałbym wrócić do "Rancza" - powiedział.

Aktor zaznaczył jednak, że gdyby w końcu wykrystalizował się plan nakręcenia filmu, to wziąłby w nim udział.

- Jestem to winny i produkcji, i Andrzejowi Gremowiczowi, i Maćkowi Strzemboszowi, producentowi, i moim kolegom, więc ja nie odmówię - dodał.

Cezary Żak zyskał dzięki rolom wójta i księdza sporą popularność. Aktor był związany z serialem przez kilka dobrych lat, aż w końcu w 2016 r. przestały pojawiać się w tv nowe odcinki. Do tej pory emitowane są powtórki, które cieszą się równie dużą popularnością, co premierowe odcinki kilka lat temu. Nie słabną emocje wokół "Rancza". Sam Żak zdradził niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego, że został dwukrotnie wyrzucony z "Rancza".

d4kgt2y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kgt2y