Trwa ładowanie...
d3s3icr

"Big Brother": wrócił Łukasz, a powinna Angelika. Dziewczyna wystraszyła się hejtu

W ubiegłą niedzielę do Domu Wielkiego Brata niespodziewanie wrócił Łukasz Darłak. Według regulaminu powinna być to Angelika. Ale była uczestniczka programu odmówiła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna krótko skomentowała związek Justyny i Pawła w "Big Brotherze"
Justyna krótko skomentowała związek Justyny i Pawła w "Big Brotherze" (East News, Fot: East News)
d3s3icr

Sytuacja w "Big Brotherze" jest dynamiczna. Ciągle ktoś nieoczekiwanie opuszcza program – nie tylko w wyniku głosowania, lecz także na własne życzenie lub decyzją Wielkiego Brata. Ciągle też pojawia się ktoś nowy lub – jak w miniony weekend – powraca ktoś stary.

Ostatnio z domu Wielkiego Brata na własne życzenie odeszli Justyna i jej chłopak Paweł. Kilka dni później na ich miejsce do programu powrócił Łukasz Darłak, który odpadł z programu decyzją widzów dwa tygodnie temu.

Regulamin programu uwzględnia możliwość powrotu, jeśli ktoś zrezygnuje z udziału w "Big Brotherze". Ale powinna wrócić osoba, która odpadła ostatnio – czyli Angelika. Ale okazało się, że dziewczyna zrezygnowała z powrotu.

d3s3icr

Zobacz także: "Big Brother": Manuela Michalak obnaża kulisy show TVN. "Łukasz lubi knuć. Jest dobrym graczem"

Jak donosi "Fakt", bała się powrotu do programu z powodu internetowego hejtu, z którym musiała się zmierzyć po wyjściu z domu Wielkiego Brata. Angelika od początku nie była lubiana przez widzów. Zarzucano jej, że jest zbyt nachalna w stosunku do Igora.

Dlatego do programu powrócił Łukasz, który – mimo hejtu – nie miał obaw przed ponownym wprowadzeniem się do domu Wielkiego Brata. Widzowie nie byli zachwyceni jego powrotem. Poczuli się oszukani – wszak głosowali za tym, by opuścił program.

d3s3icr

Podziel się opinią

Share

d3s3icr

d3s3icr