Trwa ładowanie...
ycipk-40i52y

"Big Brother": Angelika odpadła z programu. Internauci komentują

Choć weszła do domu Wielkiego Brata stosunkowo niedawno, w niedzielę odpadła. Krótka przygoda z "Big Brotherem" dobiegła końca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother" dla Angeliki już się zakończył
"Big Brother" dla Angeliki już się zakończył (East News, Fot: East News)
ycipk-40i52y

Angelika i Kuba nie zagrzali długo miejsca w programie. Kuba musiał opuścić reality-show za rasistowskie i homofobiczne komentarze, natomiast Angelika odpadła w głosowaniu widzów. Jedno jest pewne. Po komentarzach w sieci można wywnioskować, że dwoje tych uczestników nie zaskarbiła sobie sympatii widzów.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother": "Internauci dopatrzyli się dziwnych ruchów pod kołdrą" (KLIKA PUDELKA)

ycipk-40i52y

Kiedy Angelika opuściła dom, na Instagramie pojawił się filmik, gdzie opowiadała o wrażeniach. - Tej nocy śniło mi się, że to ja opuszczę program - mówi na nagraniu - mówiła Angelika. I zaczęło się.

Powiedzieć, że uczestniczka nie zyskała sympatii widzów, to jak nie powiedzieć nic. Dawno nikt tak nie rozsierdził internautów.

"Dawno tak wyniosłej i bezczelnej osoby nie widziałam. Nawet podczas rozmowy z Łukaszem, nie miała na tyle ogłady, żeby darować sobie aroganckie miny czy chociaż go posłuchać... Jak dla mnie, to jej wejście do programu stworzyło jedynie podział i mocno zepsuło atmosferę. A do tego, mam wrażenie, że już nigdy nie będę patrzeć tak samo na stewardessy", "Nie znam osobiście, ale wydaje się być bardzo wulgarna i arogancka", "Pani już dziękujemy. Niech idzie do domu i nie pokazuje się więcej w telewizji. Nie umie się zachować, nie wie co to kultura, mam wrażenie, (a nawet pewność), że nie zna słów, których używa i tyle w temacie. Wstyd i jeszcze raz wstyd, nikomu nie będzie jej brakowało" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

ycipk-40i52y

Przypomnijmy, że Angelika wdała się w romans z Igorem. Choć wylądowali razem w łózku, wyrzekali się romansu. W komentarzach internauci pisali, że uczestniczka prawdopodobnie miała chłopaka, gdy wchodziła do reality-show.

To już koniec. Dla Angeliki udział w show, choć krótki, to już pieśń przeszłości.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40i52y

ycipk-40i52y
ycipk-40i52y