Trwa ładowanie...

"Big Brother". Angelika Głaczkowska opuściła program. Nominowane aż trzy osoby

W tym tygodniu uczestnicy nominowali aż trzy osoby: Justynę, Kasię i Magdę Zając. Teraz wszystko w rękach widzów.

"Big Brother". Angelika Głaczkowska opuściła program. Nominowane aż trzy osobyŹródło: East News
d28h1n2
d28h1n2

Z "Big Brothera" wyszła kolejna osoba. Widzowie zdecydowali, że nie chcą dłużej oglądać Angeliki. Oznacza to, że Kasia i Justyna zostają w programie. Czym Angela mogła narazić się widzom? Wiele emocje wzbudził jej "romans" z Igorem. Kamery przyłapały ją w łóżku z uczestnikiem. Uchwyciły, jak się całują i przytulają.

ZOBACZ: Igor i Angelika z Big Brothera wylądowali w łóżku! "W końcu zaczęło się coś tam dziać"

- Igor jest moim nowym najlepszym przyjacielem. Znam go krótko, ale wiem, że mogę z nim o wszystkim pogadać - skomentowała Angelika romans po wyjściu z willi.

Nominacje w "Big Brotherze"

Po wyjściu Angeliki uczestnicy rozpoczęli nominacje. Wielki Brat poinformował, że Paweł ma dzisiaj immunitet, który mu przyznał Bartek. Wszystko dzięki zadaniu, które wymyślił Wielki Brat. Podczas silent disco Bartek dostał informację, że musi wskazać osobę, która automatycznie będzie nominowana do odejścia z programu. Oczywiście nikomu nie mógł o tym powiedzieć. Potem każdy z uczestników dostał osobno komunikat, że musi sprawić, żeby Bartek go wskazał. Jeśli tej osobie się to uda, to dostanie immunitet. Tym sposobem uczestnicy nie mogą głosować na Pawła.

d28h1n2

W czasie nominacji Bartek wskazał Oleha za sztuczność i Justynę, dlatego że za łatwo by jej było z Pawłem. Paweł nominował Magdę Zając i Igora, bo ma z nimi najmniejszy kontakt. Justyna podobnie jak jej chłopak nominowała Igora, bo nieodpowiednio zwrócił się do Pawła. Drugą osobą jest Magda Zając, ponieważ poznała ją najmniej i jest zbyt głośna.

Kasia podobnie jak Justyna i Paweł nominowała Magdę Zając i Igora, ponieważ jego zachowanie zmieniło się na gorsze. Po Kasi swoje nominacje przedstawił Igor. Chyba nikogo nie zdziwiło, że Igor nominował Justynę i Kasię. Z Justyną się nie dogaduje, a z Kasią ma najmniejszy kontakt.

Radek wskazał na Kasię, bo jego zdaniem jest myślami poza domem. Drugą osobą niezmiennie jest Justyna. Po Radku swoje typu przedstawiła Magda Zając. Kobieta wskazała Kasię, bo mają najmniejszy kontakt. Drugą osobą jest Justyna, bo od przyjścia jej chłopaka do programu, nie rozmawiają. Iza nominowała Justynę, ponieważ od kiedy jest Paweł, to oddaliła się od grupy. Drugą osobą jest Oleh, z którym Iza ma najsłabszą relację.

Oleh postanowił nominować Justynę i Kasię, bo reszta osób jest mu bliższa. Magda Wójcik wskazała na Izę i Magdę Zając.

Nominowane są Justyna (6 głosów), Kasia (4 głosy), Magda Zając (4 głosy). Co ciekawe, Justyna jest już nominowana po raz piąty. Teraz do widzów należy decyzja, kto odpadnie.

Kto waszym zdaniem opuści program za tydzień?

d28h1n2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28h1n2