Trwa ładowanie...

"Big Brother": produkcja rozdzieliła Chajzera i Ohme na życzenie widzów

Wiele wskazuje na to, że w reality show szykują się zmiany. Chodzi o duet prowadzących, Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera, który podobno nie przypadł widzom do gustu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Big Brother": produkcja rozdzieliła Chajzera i Ohme na życzenie widzówŹródło: AKPA
d2vmeqv

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer prowadzą "Big Brothera Nocą" po 23. Pomiędzy prowadzącymi podobno zaczęło dochodzić do spięć, a prezenter zaczął dominować na wizji i spychać koleżankę na drugi plan. To dlatego, jak ustalił "Fakt", od kilku dni zdarza im się prowadzić wieczorne wydanie osobno.

Prawdopodobnie tak już zostanie, choć niewykluczone, że od czasu do czasu będą się jeszcze pojawiać razem na wizji. – Na prośby widzów produkcja postanowiła więc ich rozdzielić – wyjawił informator "Faktu".

Zobacz także: Nowy Big Brother: "Ci ludzie mają parcie na szkło, więc będzie się działo"

Informator "Faktu" twierdzi, że do Ohme dociera wiele ciepłych słów od widzów. Szczególnie wtedy, gdy prowadzi "Big Brothera Nocą". Fani programu podobno twierdzą, że wówczas zyskuje na jakości. - To cenne uwagi dla produkcji show, która liczy się ze zdaniem widzów - dodaje źródło tabloidu.

d2vmeqv

Początkowo mówiono o tym, że Małgorzata Ohme ma prowadzić rozmowy do spółki z Ulą Chincz. Do współpracy produkcji "Big Brothera" z dziennikarką jednak nie doszło, a jej miejsce zajął Filip Chajzer. Kontrast temperamentów prowadzących miał w rozmowach prowadzonych nocą podgrzewać atmosferę wokół programu. Wychodzi jednak na to, że ten duet się nie sprawdza.

– Oni mają różne osobowości. Gosia jest ciepłą i spokojną dziennikarką, a Filip chce się ciągle wygłupiać. Trudno mu się skupić dłużej niż minutę, gdy ona coś mówi. To jej przeszkadzało, bo musiała walczyć o dojście do głosu, zamiast skupić się na merytorycznej i ciekawej rozmowie o mieszkańcach. Każdy z nich ma inny pomysł na formułę programu – podsumowało źródło tabloidu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2vmeqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vmeqv
d2vmeqv