Trwa ładowanie...

"Big Brother". Odważne wyznania uczestniczek

Sądzisz, że tata zabijał ludzi? - usłyszała Ania w pokoju zwierzeń od Wielkiego Brata. Co odpowiedziała? Ostatni tydzień w "Big Brotherze" przyniósł wiele nieoczekiwanych wyznań uczestników.

Share
"Big Brother". Odważne wyznania uczestniczekŹródło: Materiały prasowe
d1swdzj

"Big Brother" budzi sporo emocji w tej edycji. Wizyta Magdy Gessler była tylko jednym z wielu mocnych i ciekawych momentów w kończącym się tygodniu.

Zobaczcie podsumowanie:

Ania opowiedziała uczestnikom o swoim ojcu, który dopuszczał się przemocy wobec jej mamy. Bił ją, był hazardzistą i przestępcą. Znęcał się nad żoną do czasu, gdy któregoś razu połamał jej nos. Lekarze musieli operować kobietę, a nos był w kompletnej rozsypce. Wtedy mama Ani usłyszała od swojego ojca, że jeśli nie odejdzie od męża, on przestanie się przyznawać, że ma córkę.

d1swdzj

Na pytanie Wielkiego Brata, czy tata mógł kogoś zabić, Ania przyznała, że nic jej o tym nie wiadomo, ale mogło tak być.

W "Big Brotherze" uczestnicy mieli też okazję poimprezować. Alkohol zrobił swoje. Natalia wyznała jednej z sióstr-bliźniaczek, że coś do niej czuje.

Przypominamy, że TVN podjął decyzje o przywróceniu programu na niedzielny slot. W informacji prasowej czytamy:

"Od 29 września odcinek na żywo emitowany będzie w każdą niedzielę o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Big Brother Arena to program na żywo, prowadzony przez Gabi Drzewiecką, w trakcie którego jeden z nominowanych uczestników musi opuścić Dom Wielkiego Brata. Widzowie mogą również śledzić, na kogo w danym tygodniu zagłosują pozostali mieszkańcy i kto zostanie wytypowany do kolejnej eliminacji. Współprowadzącymi program jest Gosia Ohme i Filip Chajzer".

d1swdzj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1swdzj