Trwa ładowanie...

"Big Brother". Program znowu zmieni godziny emisji

Druga edycja "Big Brothera" nie cieszy się taką popularnością, jak jej poprzedniczka. Władze TVN starają się zwiększyć oglądalność show. W tym celu kolejny raz zmieniają dzień i godzinę emisji programu "Big Brother".

"Big Brother". Program znowu zmieni godziny emisjiŹródło: East News
d1vvf2m
d1vvf2m

"Big Brother" – godziny emisji i zmiany

W drugiej edycji "Big Brothera" nie brakuje zmian. Jeszcze przed premierą programu nastąpiła roszada wśród prowadzących show. Gospodarzem cotygodniowego "Big Brother Arena" został Filip Chajzer. W tej roli zastąpił on Bartka Jędrzejaka. Duet miała dopełnić Agnieszka Woźniak-Starak, jednak ze względu na tragiczne wydarzenia w życiu osobistym, prezenterka zrezygnowała z udziału w programie "Big Brother".

Prowadzącą "Big Brother" została Gabi Drzewiecka. Zmienił się również dzień oraz godzina emisji "Big Brother Arena" na antenie TVN7. Przed telewizory zasiadaliśmy w każdy piątek o 20:00. W pierwszej edycji show, w którym odpadali mieszkańcy domu Wielkiego Brata można było oglądać w niedziele.

Okazuje się, że zarząd stancji TVN podjął decyzje o przywróceniu programu na niedzielny slot. W informacji prasowej czytamy:

"Od 29 września odcinek na żywo emitowany będzie w każdą niedzielę o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Big Brother Arena to program na żywo, prowadzony przez Gabi Drzewiecką, w trakcie którego jeden z nominowanych uczestników musi opuścić Dom Wielkiego Brata. Widzowie mogą również śledzić na kogo w danym tygodniu zagłosują pozostali mieszkańcy i kto zostanie wytypowany do kolejnej eliminacji. Współprowadzącymi program jest Gosia Ohme i Filip Chajzer".

Taka zmiana jest prawdopodobnie podyktowana słabymi wynikami oglądalności, jakie do tej pory osiągnęła druga edycji programu "Big Brother".

d1vvf2m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vvf2m