Rozrywka"Big Brother". Zmiany wśród prowadzących

"Big Brother". Zmiany wśród prowadzących

"Big Brother". Zmiany wśród prowadzących
Źródło zdjęć: © East News

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesienią na antenie TVN7 wystartuje kolejna edycja "Big Brothera". Okazuje się, że nastąpią zmiany personalne. Kogo zabraknie?

"Big Brother" okazał się wielkim sukcesem stacji TVN7. Program codziennie oglądało kilkaset tysięcy Polaków. W dużej mierze to właśnie widzowie decydowali, kto przechodził do kolejnego odcinka. Zwyciężczynią reaktywowanego programu została Magda Wójcik.

Władze stacji postanowiły pójść za ciosem i już trwają castingi do kolejnej edycji. Poszukiwane są osoby ciekawe, wyraziste, które zgodzą się zamieszkać w luksusowej willi na 3 miesiące. Wierni fani z niecierpliwością czekają na to, kto zostanie wyłoniony sposród setek ludzi.

Okazuje się, że wśród prowadzących też nastąpią zmiany. Bartek Jędrzejak poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że już nie będzie prowadził "Big Brothera" razem z Agnieszką Woźniak-Starak.

- Rozpoczynam inny projekt. "Big Brother" druga edycja już z Filipem Chajzerem - napisał w komentarzu.

Do tej pory Filip Chajzer prowadził "Big Brother Nocą", który był emitowany codziennie z udziałem różnych gości. Teraz jego funkcja się zmieni.

Nie wiadomo natomiast, nad jakim projektem będzie pracował Bartek Jędrzejak. Stacja TVN7 nie komentuje na razie swoich decyzji. Czy ta zmiana jest na lepsze?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także