Trwa ładowanie...
d18desd

"Big Brother". Natalia Wróbel dostała propozycję od pisma "CKM"

Była uczestniczka "Big Brothera" jest młoda, szczupła i bardzo ładna. Nic więc dziwnego, że, gdy tylko opuściła dom Wielkiego Brata, dostała "propozycję nie do odrzucenia". Chodziło o sesję w "CKM-ie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Wróbel z "Big Brothera" chciała być celebrytką
Natalia Wróbel z "Big Brothera" chciała być celebrytką (ONS.pl)
d18desd

Natalia Wróbel w "Big Brotherze" nie spędziła za wiele czasu i, mimo kamer śledzących wszystko, co działo się w domu, nie dała się za bardzo poznać widzom. A jednak od kiedy opuściła program, może cieszyć się swoimi "pięcioma minutami" i mianem celebrytki. Śliczna 21-latka jednak zdecydowała, że zamiast "wychodzić z lodówki", skrzętnie wykorzystując sławę, skupi się na sobie. Na profilu instagramowym Wróbel napisała: "Program się skończył, ale życie toczy się dalej. Nie uznaję tego za porażkę, a jedynie za impuls do dalszego działania, bo mam przed sobą całe życie. Dzięki temu programowi zrozumiałam, że nie warto niczego udawać, bo w życiu należy kierować się sercem, nie sławą, pieniędzmi czy nieprawdą".

Nowy Big Brother: "Ci ludzie mają parcie na szkło, więc będzie się działo" (KLIKA PUDELKA)

Wróbel intensywnie działa w mediach społecznościowych - publikuje w sieci zdjęcia, na InstaStory nagrywa krótkie filmiki. W jednym z nich przyznała, że cieszy się z decyzji Wielkiego Brata o karnym usunięciu Maćka z "Big Brothera". We wcześniejszym zdradziła natomiast coś ciekawego - otóż Natalia dostała propozycję sesji w piśmie "CKM".

Wiele nawet bardziej znanych gwiazd z chęcią promowałoby swoje nazwisko w ten sposób. Jednak Natalia odmówiła współpracy. - Nie zgodziłam się - powiedziała. Niektórym może wydać się to dziwne, bo dziewczyna w sieci sama publikuje fotki w bieliźnie.

d18desd

Co wy na to? Może Wróbel odmówiła, bo szykuje inną niespodziankę? Gdy dziewczyna wchodziła do "Big Brothera" mówiła, że chce być celebrytką. Wiedziała, że to nie brzmi dobrze, ale nie wstydziła się głośno przyznać do marzeń. Teraz, gdy zasmakowała popularności, nie ma zamiaru podbijać show-biznesu?

d18desd

Podziel się opinią

Share
d18desd
d18desd