Trwa ładowanie...
d1mdqoq

"Big Brother": Manuela o odejściu uczestnika z reality-show. Kąśliwy komentarz

W "Dzień Dobry TVN" pojawili się uczestnicy pierwszej edycji kultowego reality-show. Nie mogło zabraknąć Manueli, która powiedziała, co sądzi o odejściu Daniela, o którym było ostatnio bardzo głośno.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Manuela z pierwszej edycji "Big Brothera"
Manuela z pierwszej edycji "Big Brothera"Źródło: East News, Fot: East News
d1mdqoq

Manuela wzięła udział w pierwszej edycji "Big Brothera". Widzowie pokochali ją od samego początku. Trudno się dziwić. Śmiech Manueli rozbrajał wszystkich. Z najpozytywniejszą uczestniczką domu Wielkiego Brata nie można było się nudzić.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother": co dziś robi Manuela Jabłońska?

Ku uciesze fanów "Big Brother" wrócił na antenę. Mamy już pierwsze skandale, coming outy i łzy. Jeden z uczestników postanowił dobrowolnie opuścić program. Daniel Barłóg zaskoczył swoją decyzją praktycznie wszystkich. Był odbierany jako najsilniejsze ogniwo. Wyszło nieco inaczej.

d1mdqoq

- Teraz może docenicie to, jak ciężko jest tam być. Macie przed sobą wojownika, który niestety nie wytrzymał, ponieważ jednak jest tu na zewnątrz - powiedziała w swoim stylu na wizji Manuela Michalak i dała przytyczek w nos.

Przypomnijmy, że wcześniej Gulczas i Klaudiusz również nie szczędzili słów krytyki na temat nowej edycji 'Big Brothera" i ich uczestników.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1mdqoq

Podziel się opinią

Share
d1mdqoq
d1mdqoq