Rozrywka"Big Brother". Bartłomiej Boruc dostał prezent od synka. Wzruszający moment w programie

"Big Brother". Bartłomiej Boruc dostał prezent od synka. Wzruszający moment w programie

"Big Brother". Bartłomiej Boruc dostał prezent od synka. Wzruszający moment w programie
Źródło zdjęć: © ONS.pl

14.04.2019 19:40, aktual.: 14.04.2019 20:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że "Big Brother" obfituje w kontrowersje wiedzą wszyscy. W tym tygodniu nie zabrakło również wzruszeń. Bartek dostał wyjątkowy prezent i rozpłakał się na wizji.

W tym tygodniu uczestnicy "Big Brothera" dostali od Wielkiego Brata wyjątkowe i bardzo kontrowersyjne zadanie. Podwarszawska willa zmieniła się w szkołę, a jej mieszkańcy wcielili się w rolę uczniów. Uczestnicy przeprowadzili również strajk, co oczywiście rozpętało burzę negatywnych komentarzy.

Tydzień szkolny w programie "Big Brother" dobiegł końca, wszystkie zadania zostały wykonane, a Wielki Brat zdecydował się nagrodzić Radka Palacza. Jednak mężczyzna dostał ultimatum – może odebrać prezent od bliskich, ale grupa straci 10% z budżetu na zakupy. Pozostali domownicy zgodnie stwierdzili, żeby odebrał nagrodę.

Ku zdziwieniu wszystkich Radosław zdecydował się oddać tajemnicze pudełko, mówiąc: "Tęsknie za bliskimi każdego dnia, ale na razie jestem tutaj i 10% to bardzo dużo. To byłoby nie na miejscu".

Lojalność Radka została nagrodzona i mężczyzna dostał możliwość wyznaczenia jednej osoby z grupy, która zamiast niego otrzyma prezent od bliskich. Palacz bez wahania powiedział Wielkiemu Bratu: "Chcę, żeby to był Bartek. To dobry chłopak, dogaduję się z nim świetnie". Na twarzy uczestnika programu "Big Brother" widać było wzruszenie.

Dzięki temu szczęśliwy Bartek Boruc otrzymał wyjątkowy prezent – ramkę z odręcznym rysunkiem, wykonanym przez synka. Mężczyzna nie był w stanie powstrzymać łez i rozpłakał się na wizji. Wzruszony Bartek zdołał tylko powiedzieć: "Mój synek jest w finale pucharu Irlandii. Dziękuje Ci, Radek, będę Ci wdzięczny do końca życia".

Co sądzicie o takim bezinteresownym geście w programie "Big Brother"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także