WP

Big Brother: Uczestnicy poszli razem pod prysznic. Będzie kara od Wielkiego Brata

O tym, że Big Brother budzi skrajne emocje wiadomo nie od dziś, a dokładniej od 17 marca. Bo jeszcze jakiś czas temu nikt nie wierzył, że reaktywowany format będzie cieszył się kilkumilionową publiką. To, co zobaczyliśmy w ostatnim odcinku, przeszło nasze oczekiwania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Big Brother
Big Brother (East News, Fot: East News)
WP

Big Brother był jednym z najbardziej przełomowych telewizyjnych show. Uczestnicy programu bardzo szybko stawali się idolami widzów w każdym wieku. W latach 2001–2002 odbyły się trzy polskie edycje programu emitowane na antenie TVN. Była to niepowtarzalna okazja dla tych, którzy marzyli o łatwej popularności. Teraz po reaktywacji formatu TVN, obecni uczestnicy także mogą spodziewać się, że zostaną zapamiętani.

Ostatni odcinek Big Brothera został uznany za skandaliczny.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra: Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira

WP

Z odcinka na odcinek atmosfera w domu wielkiego brata gęstnieje. Bal studniówkowy uczestników show wymknął się nieco spod kontroli. W Domu Wielkiego Brata zaczęła się regularna impreza.

Uczestnicy walczyli na jedzenie i demolowali salon. Nie zabrakło także morsowania pod wpływem alkoholu. Na sam koniec uczestnicy skończyli razem nago pod prysznicem.

- Więcej nam alkoholu nie dadzą - podsumowała przerażona Justyna.

WP

Jeszcze tej samej nocy uczestnicy zreflektowali się i zdecydowali się naprawić swoje winy. Zeszli na dół domu i w stanie nietrzeźwości zaczęli sprzątać zdemolowany salon.

"Sodoma i gomora" - komentują takie zachowanie internauci

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP