Trwa ładowanie...

"Beverly Hills 90210": gdzie i kiedy oglądać serial w Polsce?

Kultowy serial młodzieżowy z lat 90. powraca na polskie ekrany w nowej odsłonie po 25 latach od premiery pierwszego odcinka. Dawna obsada oryginalnego "Beverly Hills 90210" spotyka się na planie 6-odcinkowej serii. Wiemy, gdzie i kiedy oglądać serial.

Share
"Beverly Hills 90210": gdzie i kiedy oglądać serial w Polsce?
Źródło: Materiały prasowe
d1zb3m8

Komu z nas serce nie zabije szybciej na dźwięk charakterystycznej melodii z czołówki "Beverly Hills 90210", ten nie może nazywać się prawdziwym dzieckiem lat 90. Już pierwsze jej takty przenoszą nas do magicznych czasów, gdy wszystko wydawało się łatwiejsze i bardziej kolorowe. Na ścianach wieszałyśmy plakaty z Brendą i Kelly, kłóciłyśmy się o to, kto jest przystojniejszy – Dylan czy Brandon i z wypiekami śledziłyśmy losy Andrei, Donny, Steve’a i Davida. Oryginalne Beverly Hills 90210, pokazywane premierowo w Polsce w latach 1994-2003, łamało wiele tabu, zapoczątkowało modę na seriale młodzieżowe i na zawsze weszło do historii telewizji.

Nowe "Beverly Hills 90210". O czym jest ten serial?

BH90210 to 6-odcinkowa seria limitowana z oryginalną obsadą i ciekawym pomysłem na fabułę. Dobrze znani nam aktorzy grają w serialu samych siebie, a raczej lekko przerysowane wersje samych siebie. Brian Austin Green (serialowy David), Gabrielle Carteris (grająca Andreę), Ian Ziering (jako Steve), Jason Priestley (Brandon), Jennie Garth (Kelly), Shannen Doherty (Brenda) i Tori Spelling (serialowa Donna) spotykają się po latach i decydują, żeby nagrać reboot serialu, który zmienił na zawsze ich życie. Prace nad nową wersją kultowej produkcji okazują się być nie mniej emocjonujące niż fikcyjne przygody sprzed lat. Powracają dawne uczucia, przypominają o sobie długo skrywane konflikty, a stare przyjaźnie zostają wystawione na próbę.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nowe Beverly Hills 902010. Kiedy i gdzie można oglądać serial?

Co wydarzy się w pełnym emocji i wzruszeń pierwszym odcinku BH9020? Jak potoczyły się losy naszych ulubionych bohaterów z młodości? Tego będzie się można dowiedzieć już* w środę 9 października o godzinie 21:05 na kanale FOX.*

d1zb3m8
d1zb3m8

Podziel się opinią

Share
d1zb3m8
d1zb3m8