WP
WP

Agnieszka Jastrzębska - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Agnieszka Jastrzębska ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Podziel się
WP

Agnieszka Jastrzębska - polska dziennikarka, prezenterka, autorka tekstów piosenek.

Agnieszka Jastrzębska (znana również jako Agnieszka Szypura) pochodzi z Krakowa. Jej mężem jest producent muzyczny i multiinstrumentalista Mariusz Szypura. Karierę zawodową rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów polonistycznych. Wówczas odbyła staż w tygodniku "Polityka". Przez siedem lat była dziennikarką działu zagranicznego w magazynie "Viva!". Następnie przez pięć lat współpracowała z miesięcznikiem "Twój Styl", gdzie pełniła funkcję szefa redakcji zagranicznej. W latach 2012-2014 redaktorka naczelna "Gali".

Agnieszka Jastrzębska prowadzi pasmo "Showbiz Info" w programie "Dzień Dobry TVN". Była także prowadzącą show "Kto poślubi mojego syna". We wrześniu 2016 powołała do życia blog plotkarski Jastrząb Post.

Jastrzębska jest również autorką tekstów kilku przebojów muzycznych - m.in. "Nie kłam, że kochasz mnie" w wykonaniu Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego czy "Wierność jest nudna" Natalii Kukulskiej. Napisała również teksty piosenek dla Ady Szulc - "Big Love", "Soul for Sale" i "Kiss me, Kiss me".

WP
Data urodzenia

23.08.1976

Miejsce urodzenia

Kraków

Profesja

Dziennikarka, prezenterka, autorka tekstów

Programy
WP
WP