Trwa ładowanie...
dj2dkv9

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na imprezie rozwodowej

Agata udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" traktuje jak życiową porażkę. Nic dziwnego, że z okazji rozwodu urządziła imprezę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Ząbczyk szybko pożałowała swojego ślubu
Agata Ząbczyk szybko pożałowała swojego ślubu (East News, Fot: East News)
dj2dkv9

Agata Ząbczyk opublikowała na Instagramie zdjęcia z imprezy rozwodowej. Powrót do wolnego stanu świętowała z grupą przyjaciół. Wśród nich znaleźli się Ania Wróbel i Jacek Wojciechowski, którzy również brali udział w programie, i których małżeństwa w nim zawarte też szybko się rozpadły: "Dziękuję wszystkim za niezapomnianą imprezę. Było fantastycznie!" – napisała Agata.

Były drinki, tańce, szarfa z napisem "impreza rozwodowa" i tort z wizerunkiem byłego męża Agaty trzymającym kieliszek jak Leonardo DiCaprio w filmie "Wilk z Wall Street". Pod podobizną umieszczono uszczypliwy podpis: "Nie czarujmy się, DiCaprio nie byłeś".

dj2dkv9

Zobacz także: Znane pary bez ślubu. Miłość bez obrączek

Agata Ząbczyk jest jedną z tych uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która żałuje udziału w telewizyjnym eksperymencie. Eksperci zeswatali ją z Maciejem Kiełbowskim, z którym nie potrafiła znaleźć wspólnego języka. Związek zawarty przez bohaterów rozpadł się równie szybko, jak został przypieczętowany przez urzędnika stanu cywilnego.

Para zdecydowała się na rozwód zaraz po emisji programu.

dj2dkv9

Podziel się opinią

Share

dj2dkv9

dj2dkv9