Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na imprezie rozwodowej

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na imprezie rozwodowej
Źródło zdjęć: © East News | East News
Karolina Stankiewicz

30.03.2019 08:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" traktuje jak życiową porażkę. Nic dziwnego, że z okazji rozwodu urządziła imprezę.

Agata Ząbczyk opublikowała na Instagramie zdjęcia z imprezy rozwodowej. Powrót do wolnego stanu świętowała z grupą przyjaciół. Wśród nich znaleźli się Ania Wróbel i Jacek Wojciechowski, którzy również brali udział w programie, i których małżeństwa w nim zawarte też szybko się rozpadły: "Dziękuję wszystkim za niezapomnianą imprezę. Było fantastycznie!" – napisała Agata.

Były drinki, tańce, szarfa z napisem "impreza rozwodowa" i tort z wizerunkiem byłego męża Agaty trzymającym kieliszek jak Leonardo DiCaprio w filmie "Wilk z Wall Street". Pod podobizną umieszczono uszczypliwy podpis: "Nie czarujmy się, DiCaprio nie byłeś".

Agata Ząbczyk jest jedną z tych uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która żałuje udziału w telewizyjnym eksperymencie. Eksperci zeswatali ją z Maciejem Kiełbowskim, z którym nie potrafiła znaleźć wspólnego języka. Związek zawarty przez bohaterów rozpadł się równie szybko, jak został przypieczętowany przez urzędnika stanu cywilnego.

Para zdecydowała się na rozwód zaraz po emisji programu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także