Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agata pokazała zdjęcia ze ślubu. "Miniony czas będzie dla mnie lekcją"

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła podsumować ostatni rok. Przy okazji pokazała zdjęcia ze swojego telewizyjnego ślubu, który dziś traktuje jako życiową porażkę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agata pokazała zdjęcia ze ślubu. "Miniony czas będzie dla mnie lekcją"Źródło: Youtube.com
d30adfu
d30adfu

Agata Ząbczyk jest jedną z tych uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która żałuje udziału w telewizyjnym eksperymencie. Eksperci zeswatali ją z Maciejem Kiełbowskim, z którym nie potrafiła znaleźć wspólnego języka. Związek zawarty przez bohaterów równie szybko się rozpadł, co został przypieczętowany przez urzędnika stanu cywilnego.

Po emisji programu para zdecydowała się na rozwód. I choć wciąż pozostają w małżeństwie i czekają na pierwszą sądową rozprawę, każde z nich na nowo układa sobie już życie. Jakiś czas temu Agata pochwaliła się zresztą na swoim profilu na Instagramie, że nie próżnuje. Pokazała pierścionek z brylantem i zasugerowała, że jej serce jest już zajęte. Nie chciała jednak zdradzić, kto jest tym szczęśliwcem.

Z okazji nowego roku Agata opublikowała kolejny post. Tym razem zdecydowała się podsumować ostatnie 12 miesięcy, przy okazji pokazując niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubnej sesji zdjęciowej. Fotki wykadrowała jednak tak, aby nie było na nich Macieja.

"Ten rok przyniósł mi wiele życiowych doświadczeń. Poczynając od nadziei, przez rozczarowanie po radość i szczęście. Miniony czas będzie dla mnie lekcją, dzięki której jestem silniejszą osobą, wierną swoim wartościom. Wiem też, jakich osób wystrzegać się na swojej drodze, bo nie są godne zaufania, mają wiele twarzy i udają zaangażowanie oraz szczerość na pokaz. W życiu nie trzeba się poddawać, a wtedy może nas ono pozytywnie zaskoczyć. Na swojej drodze spotkałam wspaniałych ludzi, którzy są dla mnie wsparciem i na których mogę liczyć. Dzięki nim ten czas był pełen radości i szczęścia" - napisała.

d30adfu

Pod postem fani zarzucili Agatę życzeniami z okazji nowego roku. Niektórzy zaczęli się też dopatrywać drugiego dna w jej słowach i dopytywać o kolejny ślub.

"Myślałam, ze ponownie wyszłaś za mąż" - zareagowała jedna z internautek.
"Na to też przyjdzie pora. Szczęśliwego Nowego Roku" - odpowiedziała zadowolona Agata.
"Wszystko ma swój czas i miejsce" - dodał Jacek Wojciechowski, bohater 1. edycji, o którym plotkuje się, że jest nowym ukochanym Ząbczyk.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30adfu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30adfu