Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Agata zakochała się w innym uczestniku show. Internauci nie mają wątpliwości

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zaczyna być prawdziwą telenowelą. Uczestnicy trzech edycji spotykają się poza kamerami i podsycają plotki na swój temat.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Agata zakochała się w innym uczestniku show. Internauci nie mają wątpliwościŹródło: Instagram.com
d4h5k7p

Choć 3. seria "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, internauci wciąż z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów, których życie obserwowali przez kilka tygodni. Przypomnijmy, że tylko jedna z trzech par zdecydowała się pozostać w małżeństwie zaaranżowanym przez ekspertów TVN. Dwie pozostałe podjęły decyzję o rozwodzie. I z pewnością nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że uczestnicy chętnie spotykają się ze sobą poza kamerami - zwłaszcza ci, którzy pozbyli się obrączek.

Już wcześniej Anna Wróbel z 2. edycji informowała na swoim profilu na Instagramie, że zaprzyjaźniła się zarówno z Marcinem Wichrowskim z tej samej serii, jak i Jackiem Wojciechowskim z 1. sezonu programu. Cała trójka chętnie spędzała razem wakacje i nie ukrywała, że ich znajomość staje się coraz bardziej poważna. Niektórzy zaczęli nawet plotkować, że Ania i Jacek tworzą parę. Aby ukrócić te spekulacje, uczestniczka pokazała swojego nowego chłopaka i zaprzeczyła, jakoby z kimkolwiek innym z programu się związała.

Po programie zaprzyjaźnili się. Instagram.com
Po programie zaprzyjaźnili się. Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Wystarczyło jednak poczekać do finału 3. edycji, by znów wyszło na jaw, że krąg rozwodników z programu znacznie się powiększył. Do Anny, Jacka i Marcina dołączyły Agata Ząbczyk i Martyna Końca z ostatniego sezonu. Obie panie zdecydowały się rozstać ze swoimi mężami, ale tylko jedna z nich pochwaliła się ostatnio nowym pierścionkiem zaręczynowym.

Zaciekawieni internauci zaczęli dopytywać na Instagramie, kim jest ten szczęśliwiec, który w tak krótkim czasie (od końca nagrań programu minęło 8 miesięcy - przyp. red.) zdobył jej serce. "Jeszcze nie teraz" - odpowiedziała enigmatycznie. Widzowie postanowili jednak drążyć. Połączyli kilka faktów, przeanalizowali profile w mediach społecznościowych niektórych uczestników i doszli do wniosku, że nowym wybrankiem Agaty jest... Jacek Wojciechowski. Dowodami miałyby być m.in. wspólne zdjęcia, jak choćby to ostatnie:

Już jakiś czas temu Agata pokazała fotki z tajemniczym mężczyzną, którego tożsamość trzymała w wielkiej tajemnicy. Choć początkowo sądzono, że to jej "telewizyjny małżonek", dziś wszyscy są pewni - to Jacek! Zarówno on, jak i Agata enigmatycznie odpowiadają na komentarze internautów. Żadne z nich nie zaprzeczyło jednak tym plotkom. A wy jak sądzicie, rzeczywiście mają się ku sobie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4h5k7p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h5k7p
d4h5k7p