A to ci niespodzianka! Będzie dodatkowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Marta i Maciej w dniu ślubu wyglądali na szczęśliwych
Marta i Maciej w dniu ślubu wyglądali na szczęśliwych
Źródło zdjęć: © Player
oprac. MOS

29.11.2022 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Istnieje szansa, że widzowie, którzy po zobaczeniu finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia", mieli masę pytań, dostaną choć część odpowiedzi. Na Playerze pojawi się dodatkowy odcinek programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się sporą popularnością, choć w trakcie emisji ósmego sezonu widzowie coraz częściej narzekali na poziom programu. Wszystko przez to, że wielu wydawało się, że pary dopasowane przez ekspertów zupełnie do siebie nie pasują.

Użytkownicy Playera już w zeszłym tygodniu przekonali się, jakie decyzje po miesiącu eksperymentu podjęli młodzi małżonkowie. Jednak na antenie TVN finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będzie miał emisję dopiero we wtorek 29 listopada o godz. 21:35. O tej samej porze na platformie Playera pojawi się dodatkowy odcinek, który nie wiadomo, czy trafi do telewizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W 14. odcinku serii widzowie mają dowiedzieć się więcej na temat dalszych losów bohaterów. W poprzednim odcinku przedstawione były tylko sytuacje par po miesiącu od zakończenia programu. Teraz minęło już ponad pół roku od dnia ślubu, więc wiele mogło się zmienić.

Jedno jest pewne - małżeństwo Marty i Macieja rozpadło się jeszcze w trakcie trwania programu. Wciąż istnieją wątpliwości co do zażyłości pozostałych par - Marty i Patryka oraz Justyny i Przemka. Oba małżeństwa nie mogły ustalić, gdzie razem zamieszkają, ponadto Marta i Patryk rozważali już powiększenie rodziny.

Myślicie, że dodatkowy odcinek wyjaśni te kwestie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także