Trwa ładowanie...
d2z735h

Życie Łukasza Darłaka odmieniło się po "Big Brotherze". "Jestem ulubieńcem gimbazy"

Łukasz Darłak od początku udziału w "Big Brotherze" wzbudzał skrajne emocje ze względu na swoją orientację seksualną. Zderzył się z falą hejtu, ale o dziwo, dla wielu stał się inspiracją. Celebryta nie próżnuje. Po finale show TVN usilnie próbuje zrobić karierę w mediach. Może liczyć na wsparcie fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz Darłak o udziale w "Big Brotherze"
Łukasz Darłak o udziale w "Big Brotherze" (East News)
d2z735h

W niedzielę zakończył się "Big Brother". Po trzech miesiącach widzowie wybrali zwycięzcę show. Została nim Magda Wójcik, która od początku cieszyła się dużą sympatią widzów. Zarówno dla niej, jak i dla innych uczestników udział w "Big Brotherze" jest ogromną szansą na dalszą karierę. Bywalcy domu Wielkiego Brata z poprzednich edycji otrzymywali wiele propozycji współpracy i większość z nich je wykorzystała odmieniając swoje życie.

Łukasz Darłak w rozmowie z Wirtualną Polską przyznał, że jego życie po "Big Brotherze" znacznie się odmieniło. Spotkał się z dużą sympatią widzów.

ZOBACZ: Łukasz z "Big Brothera": "Mój związek z Michałem Witkowskim to była prowokacja artystyczna"

- Bardzo często na ulicy zaczepiają mnie nastolatkowie. Proszą o zdjęcie i chcą się przytulić. To jest dla mnie bardzo miłe. Jestem ulubieńcem gimbazy. Pisze do mnie też dużo młodszych osób z mniejszych miast na temat orientacji homoseksualnej. Dziękują mi za pokazanie mojej historii. Moja trudna historia z coming outem i wieloma homofobicznymi atakami dodaje im siły. Chciałbym każdemu z nich wysłać bardzo dużo pozytywnej energii. Róbcie sobie ze mną selfie, nigdy nie odmówię - mówi Łukasz.

d2z735h

Poza tym Łukasz dalej realizuje się aktorsko. Wciąż gra w serialu "19+", co wzbudziło sporo emocji na początku "Big Brothera".

Przeczytaj: Łukasza poniosło. Demolował dom Wielkiego Brata

- Grałem i gram w serialu "19+" emitowanym przez stację TVN. Jestem z tego projektu zadowolony i dumny. W przyszłym tygodniu wracam na plan. Być może pojawią się nowe aktorskie propozycje. Czasem skrycie marzę o ciekawym epizodzie w serialu "Zakochani po uszy". W końcu to również produkcja TVN7, ale jestem zadowolony z tego, co mam teraz. W "19+" mam super ekipę, rzesze fanów i świetnie się tam pracuje - dodaje.

Łukasz Darłak wzbudzał w show najwięcej kontrowersji. Najpierw wyznał na oczach milionów, że jest gejem, a potem często wdawał się w dyskusję z innymi mieszkańcami. W związku z tym był jedną z najczęściej nominowanych osób w domu Wielkiego Brata.

d2z735h

Podziel się opinią

Share

d2z735h

d2z735h