Trwa ładowanie...
ycipk-2ye2gt

Zwolnienie Michała Olszańskiego wzbudza coraz większe emocje. Żona Janowskiego nie przebiera w słowach

Michał Olszański podzielił los Roberta Janowskiego, który został zwolniony z TVP po ponad 21 latach pracy. Monika Janowska powiązała te dwa wydarzenia i wylała swój żal w poście na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Olszański podzielił los Roberta Janowskiego i Maciej Orłosia
Michał Olszański podzielił los Roberta Janowskiego i Maciej Orłosia (East News)
ycipk-2ye2gt

- Mam żal tylko o styl pożegnania się ze mną - mówi @misiekolszanski Michał Olszański 😥 Nie powinniśmy być zdumieni zachowaniem @TVP2, to nie pierwszy i pewnie nie ostatni, potraktowany łopatą pracownik telewizji. 🙄 A jednak człowiek inteligentny, nawet jak ma do czynienia z idiotą setny raz z rzędu, to i tak zawsze jest szczerze zdziwiony jego zachowaniem 😂 Panie Michale, sorry- ten TYP tak ma 😢 Jestem wkurzona... Jestem bardzo wkurzona... - napisała wzburzona Monika (zachowano oryginalną pisownię).

Odejście Michała Olszańskiego wzbudza coraz większe emocje. Sam dziennikarz nie zdradza powodów rozstania. Wyraził jedynie swój żal, jeśli chodzi o sposób zwolnienia po 10 latach pracy w "Pytaniu na śniadanie".

Janowska poszła w swoich rozmyślaniach o krok dalej i zastanawia się, dlaczego inni nadal tam pracują.

ycipk-2ye2gt

- Ok, rozumiem zwolenników partii rządzącej, a tym samym wyznawców TVP. 🤔 Ale reszta??? Co tam robi reszta? Naprawdę strach przed zwolnieniem jest większy od dumy i honoru? 😠 Boże, jak mi się marzy masowe zwolnienie... PS. Robert @jan.owski , @maciejorlos Maciej Orłoś i Paweł @pawel_orleanski macie kolejnego ,,Olsena" do gangu 🙄 Smutne to.. #żenada #skończyćjakorłoś #janowski #robertjanowski #pawełorleański #michałolszański #wp #wirtualnemedia #cenzura #dyskryminacja #wstyd #prl - dodała.

Przypominamy, że Robert Janowski został odsunięty od prowadzenia "Jaka to melodia?" po ponad 20 latach w 2017 roku.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ye2gt

ycipk-2ye2gt
ycipk-2ye2gt