Trwa ładowanie...

Michał Olszański odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Ten tydzień nie zaczął się dobrze dla Michała Olszańskiego. Jak dowiedziały się Wirtualne Media, prezenter nie został wzięty pod uwagę w grafiku. Musiał po 10 latach w trybie natychmiastowym pożegnać się z programem "Pytanie na śniadanie".

Michał Olszański odchodzi z "Pytania na śniadanie"Źródło: East News, fot: East News
d2875jf
d2875jf

Do tej pory Michał Olszański prowadził "Pytanie na śniadanie" razem z Moniką Zamachowską. Jak się okazuje, prezenter będzie musiał się pożegnać z porannym programem. Wszystko za sprawą zmian, które związane są ze "śniadaniówką".

- Tak rzeczywiście się stało. Nie ma mnie już w grafiku. Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie - powiedział Michał Olszański w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Z pracą w "śniadaniówce" musiał pożegnać się natychmiast. Do tej pory TVP nie skomentowało decyzji o tym, żeby odsunęli Olszańskiego od "Śniadania na pytanie". Nie wiadomo też, co z Moniką Zamachowską, z którą wspólnie prowadził poranne wydanie programu.

Ostatnio głośnym echem w mediach odbił się wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, który zresztą prezenter sam skomentował. - Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł. "Pytanie na śniadanie" to audycja poranna, lifestylowa. Znając cechy prezesa Kaczyńskiego, wydawało mi się, że pomysł jego PR-owców na to, by w ten sposób ocieplać jego wizerunek nie jest do końca trafiony. I nie będzie to dla niego łatwa sytuacja - mówił serwisowi NaTemat.

Później nieoficjalnie mówiło się o tym, że dostał zakaz wypowiadania się w mediach, stąd ta decyzja nie zaskakuje, a prawdopodobnie jest następstwem wydarzeń.

Zdaje się, że zarówno TVP, jak i TVN w nowej ramówce stawiają na duże zmiany w porannych pasmach. Wcześniej pisaliśmy o tym, że Magda Mołek oraz Marcin Meller żegnają się z "DDTVN".

d2875jf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2875jf