Trwa ładowanie...

Zuzanna Falzmann nową prowadzącą "Wiadomości" TVP? Zdementowano plotki

Korespondentka TVP z USA Zuzanna Falzmann miała awansować na nowe stanowisko. Paweł Gajewski, wicedyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl dementuje tę informację.

Zuzanna Falzmann nową prowadzącą "Wiadomości" TVP? Zdementowano plotkiŹródło: ONS.pl
d31n2tq
d31n2tq

Zuzanna Falzmann od 3 lat była korespondentką z USA dla "Wiadomości" TVP. Wcześniej pracowała jako reporterka w "Wydarzeniach" w Polsat News. Po kilkunastu latach pracy za granicą zdecydowała się na ogromne zmiany.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra rozczulająco o synu: Jest jak Sławomir, budzi się i śpiewa

"Po 11 latach pracy w USA czas wracać do domu" - przeczytaliśmy na Twitterze Zuzanny Falzmann.

Onet dowiedział się nieoficjalnie, że dziennikarka będzie prowadzić "Wiadomości".

d31n2tq

AKTUALIZACJA. Paweł Gajewski, wicedyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej dementuje tę informację

- Zuzanna Falzmann po powrocie z USA będzie pracowała w warszawskiej redakcji TAI, ale na pewno nie będzie prowadziła „Wiadomości” - powiedział portalowi "wirtualnemedia.pl" Paweł Gajewski, wicedyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

- Zuzanna to doskonała dziennikarka, której praca znacząco podnosi poziom i wartość merytoryczną programów informacyjnych TVP. Wkrótce wzmocni warszawską redakcję Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Jednak na razie nie zdradzamy, w jakiej roli widzowie będą mogli ją zobaczyć - dodał.

Co dalej?

Zuzanna Falzmann nie będzie już korespondentką TVP w USA. Dziennikarka pracowała w Waszyngtonie dla Telewizji Polskiej od 1 lipca 2016 roku. Wcześniej przez osiem lat była korespondentką Telewizji Polsat i szefem biura w Waszyngtonie. Funkcję, którą Falzmann piastowała dotychczas w Telewizji Polskiej, obejmie Rafał Stańczyk.

Dziennikarka twierdziła, że podjęła decyzję o powrocie do kraju z powodów osobistych.

- Pięknie dziękuję za ogrom ciepłych i nad wyraz miłych słów. I odpowiadając na pytania: decyzję o powrocie do kraju podjęłam sama. Do USA będę często latać. Ale chcę mieszkać w Polsce - napisała jakiś czas temu na Twitterze.

Jeszcze nie wiadomo, w jakiej roli ją zobaczymy.

d31n2tq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31n2tq