Trwa ładowanie...
d2imtu4

Zuzanna Falzmann wraca do Polski. Korespondentem TVP w USA będzie kto inny

Zuzanna Falzmann pracowała jako korespondentka TVP przez ostanie 3 lata. Dziennikarka, która zabłysnęła w sieci swoimi oscarowymi kreacjami, wraca do ojczyzny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zuzanna Falzmann relacjonowała Oscary 2019
Zuzanna Falzmann relacjonowała Oscary 2019 (Twitter)
d2imtu4

Jak donosi portal wirtalnemedia.pl, Zuzanna Falzmann nie będzie już korespondentką TVP w USA. Dziennikarka pracowała w Waszyngtonie dla Telewizji Polskiej od 1 lipca 2016 roku. Wcześniej przez osiem lat była korespondentką Telewizji Polsat i szefem biura w Waszyngtonie. Funkcję, którą Falzmann piastowała dotychczas w Telewizji Polskiej, obejmie Rafał Stańczyk.

Dziennikarka twierdzi, że podjęła decyzję o powrocie do kraju z powodów osobistych.

d2imtu4

- Pięknie dziękuję za ogrom ciepłych i nad wyraz miłych słów. I odpowiadając na pytania: decyzję o powrocie do kraju podjęłam sama. Do USA będę często latać. Ale chcę mieszkać w Polsce - napisała na Twitterze.

Z tego, co mówi wicedyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Paweł Gajewski, wynika, że Falzmann czeka nowe odpowiedzialne stanowisko w redakcji w Warszawie.

- Zuzanna to doskonała dziennikarka, której praca znacząco podnosi poziom i wartość merytoryczną programów informacyjnych TVP. Wkrótce wzmocni warszawską redakcję Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Jednak na razie nie zdradzamy, w jakiej roli widzowie będą mogli ją zobaczyć - zdradził portalowi wirtualnemedia.pl.

Myślicie, że Zuzanna Falzmann będzie nową ulubienicą Jacka Kurskiego?

d2imtu4

Podziel się opinią

Share

d2imtu4

d2imtu4