Trwa ładowanie...

Zuzanna Falzmann wraca do Polski. Korespondentem TVP w USA będzie kto inny

Zuzanna Falzmann pracowała jako korespondentka TVP przez ostanie 3 lata. Dziennikarka, która zabłysnęła w sieci swoimi oscarowymi kreacjami, wraca do ojczyzny.

Share
Zuzanna Falzmann wraca do Polski. Korespondentem TVP w USA będzie kto innyŹródło: Twitter
d3hgxy9

Jak donosi portal wirtalnemedia.pl, Zuzanna Falzmann nie będzie już korespondentką TVP w USA. Dziennikarka pracowała w Waszyngtonie dla Telewizji Polskiej od 1 lipca 2016 roku. Wcześniej przez osiem lat była korespondentką Telewizji Polsat i szefem biura w Waszyngtonie. Funkcję, którą Falzmann piastowała dotychczas w Telewizji Polskiej, obejmie Rafał Stańczyk.

Dziennikarka twierdzi, że podjęła decyzję o powrocie do kraju z powodów osobistych.

d3hgxy9

- Pięknie dziękuję za ogrom ciepłych i nad wyraz miłych słów. I odpowiadając na pytania: decyzję o powrocie do kraju podjęłam sama. Do USA będę często latać. Ale chcę mieszkać w Polsce - napisała na Twitterze.

Z tego, co mówi wicedyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Paweł Gajewski, wynika, że Falzmann czeka nowe odpowiedzialne stanowisko w redakcji w Warszawie.

- Zuzanna to doskonała dziennikarka, której praca znacząco podnosi poziom i wartość merytoryczną programów informacyjnych TVP. Wkrótce wzmocni warszawską redakcję Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Jednak na razie nie zdradzamy, w jakiej roli widzowie będą mogli ją zobaczyć - zdradził portalowi wirtualnemedia.pl.

Myślicie, że Zuzanna Falzmann będzie nową ulubienicą Jacka Kurskiego?

d3hgxy9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hgxy9
d3hgxy9