Trwa ładowanie...
d31xxmg

Zuzanna Falzmann na Oscarach. Korespondentka TVP w bardzo odważnej sukience

Telewizja Polska od lat ma swoją korespondentkę w Stanach Zjednoczonych. Utalentowana, a jednocześnie piękna Falzmann pochwaliła się sukienką, jaką założyła do pracy w trakcie oscarowej gali. Od dziennikarki nie można oderwać oczu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zuzanna Falzmann współpracuje z TVP od trzech lat
Zuzanna Falzmann współpracuje z TVP od trzech lat (ONS.pl)
d31xxmg

Falzmann wyjątkową kreację pokazała na swoim twitterowym koncie. Asymetryczna, czerwona, bogato zdobiona suknia wygląda niczym małe dzieło sztuki. Ale przez to, że sporo odsłania (dekolt i nogi) na pewno nie wszystkim przypadnie do gustu. Dziennikarka uzupełniła swój oscarowy wizerunek długimi kolczykami i gładką, prostą fryzurą. Do tego iście hollywoodzki, wyrazisty makijaż.

Zobacz też: Pawlikowski o Oscarach: Cały kraj tym żyje jak igrzyskami olimpijskimi. Staram się zachować spokój

Falzmann wieczorem będzie zdawać relację z czerwonego dywanu i rozdania najważniejszych nagród filmowych świata, jednak sama wygląda nie gorzej od gwiazd. Jedno jest pewne - gdy korespondentka będzie miała swoje "wejścia" w trakcie "Wiadomości" TVP1, widzowie na pewno ją zapamiętają.

d31xxmg

"Zimna wojna" budzi emocje. Polacy mieszkający w USA mówią o głośnym filmie

Falzmann tuż po opublikowaniu zdjęcia w kreacji została zasypana komplementami: "jest pani piękna i inteligentna!", "przyćmi pani niejedną gwiazdę filmową swoim blaskiem", "nie wiem kogo chce złowić pani Zuzanna, ale wygląda obłędnie i zjawiskowo". Na jej twitterowym koncie pojawiły się nawet miłe słowa od Magdy Ogórek. "Ślicznie wyglądasz" - napisała.

Zuzanna Falzmann z Telewizją Polską związana jest od 2016 roku. Wcześniej przez osiem lat działała jako korespondentka z USA, jednak dla Polsatu. Dziennikarka ma za sobą relacjonowanie wielu ważnych wydarzeń - szczyt NATO, sesje ONZ - więc wywiady na czerwonym dywanie raczej nie są dla niej wyzwaniem.

Dziennikarka jest doskonale wykształcona - studiowała w Łodzi (Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Schillera), ale też w Waszyngtonie.

d31xxmg

*Zobacz też: *

Małgorzata Socha w nowej roli - jest jurorką konkursu

Oskary 2019. Pawlikowski o Kulig: "Nie umiałem sobie wyobrazić, że ona robi rzeczy, które robiła Zula"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d31xxmg

Podziel się opinią

Share
d31xxmg
d31xxmg