Trwa ładowanie...
ycipk-23azkq

Zuzanna Falzmann na Oscarach. Korespondentka TVP w bardzo odważnej sukience

Telewizja Polska od lat ma swoją korespondentkę w Stanach Zjednoczonych. Utalentowana, a jednocześnie piękna Falzmann pochwaliła się sukienką, jaką założyła do pracy w trakcie oscarowej gali. Od dziennikarki nie można oderwać oczu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zuzanna Falzmann współpracuje z TVP od trzech lat
Zuzanna Falzmann współpracuje z TVP od trzech lat (ONS.pl)
ycipk-23azkq

Falzmann wyjątkową kreację pokazała na swoim twitterowym koncie. Asymetryczna, czerwona, bogato zdobiona suknia wygląda niczym małe dzieło sztuki. Ale przez to, że sporo odsłania (dekolt i nogi) na pewno nie wszystkim przypadnie do gustu. Dziennikarka uzupełniła swój oscarowy wizerunek długimi kolczykami i gładką, prostą fryzurą. Do tego iście hollywoodzki, wyrazisty makijaż.

Zobacz też: Pawlikowski o Oscarach: Cały kraj tym żyje jak igrzyskami olimpijskimi. Staram się zachować spokój

Falzmann wieczorem będzie zdawać relację z czerwonego dywanu i rozdania najważniejszych nagród filmowych świata, jednak sama wygląda nie gorzej od gwiazd. Jedno jest pewne - gdy korespondentka będzie miała swoje "wejścia" w trakcie "Wiadomości" TVP1, widzowie na pewno ją zapamiętają.

ycipk-23azkq

"Zimna wojna" budzi emocje. Polacy mieszkający w USA mówią o głośnym filmie

Falzmann tuż po opublikowaniu zdjęcia w kreacji została zasypana komplementami: "jest pani piękna i inteligentna!", "przyćmi pani niejedną gwiazdę filmową swoim blaskiem", "nie wiem kogo chce złowić pani Zuzanna, ale wygląda obłędnie i zjawiskowo". Na jej twitterowym koncie pojawiły się nawet miłe słowa od Magdy Ogórek. "Ślicznie wyglądasz" - napisała.

ycipk-23azkq

Zuzanna Falzmann z Telewizją Polską związana jest od 2016 roku. Wcześniej przez osiem lat działała jako korespondentka z USA, jednak dla Polsatu. Dziennikarka ma za sobą relacjonowanie wielu ważnych wydarzeń - szczyt NATO, sesje ONZ - więc wywiady na czerwonym dywanie raczej nie są dla niej wyzwaniem.

Dziennikarka jest doskonale wykształcona - studiowała w Łodzi (Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Schillera), ale też w Waszyngtonie.

*Zobacz też: *

ycipk-23azkq

Małgorzata Socha w nowej roli - jest jurorką konkursu

Oskary 2019. Pawlikowski o Kulig: "Nie umiałem sobie wyobrazić, że ona robi rzeczy, które robiła Zula"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-23azkq

ycipk-23azkq
ycipk-23azkq