Trwa ładowanie...
d37ewq7

Zofia Czerwińska przez lata grała w "Świecie według Kiepskich". Nie zostanie pożegnana

Zofia Czerwińska z "Kiepskimi" była związana przez dekadę. Grała do końca. Aktorka zmarła 13 marca, a tydzień później odbył się jej pogrzeb.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Czerwińska w "Świecie według Kiepskich" grała przez 10 lat
Zofia Czerwińska w "Świecie według Kiepskich" grała przez 10 lat (ONS.pl)
d37ewq7

Teraz okazuje się, że zabraknie oficjalnego uczczenia pamięci Zofii Czerwińskiej przez produkcję "Świata według Kiepskich". - W telewizji nie praktykuje się takich pożegnań. Napisaliśmy kilka słów o pani Zofii na Facebooku. Jak na razie nie prowadzimy rozmów, co się stanie z graną przez nią bohaterką – powiedział "Super Expressowi" informator. Czerwińska w produkcji wcielała się w postać sklepikarki Malinowskiej. Czy faktycznie telewizja nie żegna zmarłych gwiazd?

Pogrzeb Zofii Czerwińskiej. Wzruszające pożegnanie

Kiedy odszedł uczestnik "Sanatorium miłości", Cezary Mocek, tuż przed kolejnym odcinkiem programu pojawił się krótki materiał wspominkowy na jego temat. Widzowie mogli zobaczyć także zdjęcie Mocka z datami urodzin i śmierci. Jest to wyjątek potwierdzający regułę?

Zofia Czerwińska otrzymała od producentów "Świata według Kiepskich" pożegnalny wpis na facebookowym profilu serialu. Napisali: "Do zobaczenia, pani Zofio. Będziemy tęsknić".

d37ewq7

Zobacz też: Zofia Czerwińska chwilę przed śmiercią zmieniła testament

Kilka dni później na tablicy pojawił się filmik z kadrami z udziałem Czerwińskiej (stworzony przez Grupę ATM), a do tego pieśń Horacego. 20 marca osoby odpowiedzialne za prowadzenie facebookowego konta "Kiepskich" podały też informację o pogrzebie aktorki.

Sądzicie, że twórcy serialu powinni zatroszczyć się o to, aby przed lub po kolejnym odcinku pojawiła się plansza upamiętniająca Czerwińską?

d37ewq7
d37ewq7

Podziel się opinią

Share
d37ewq7
d37ewq7