Seriale zagraniczne"Zniewolona": są kolejne szczegóły trzeciego sezonu. Będzie też czwarty!

"Zniewolona": są kolejne szczegóły trzeciego sezonu. Będzie też czwarty!

"Zniewolona": są kolejne szczegóły trzeciego sezonu. Będzie też czwarty!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Urszula Korąkiewicz

28.12.2019 11:59, aktual.: 28.12.2019 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Zniewolona", kostiumowy serial realizowany przez naszych sąsiadów, świetnie przyjął się na antenie TVP. Wiadomo już, że powstaje trzeci sezon produkcji, a to niejedyna niespodzianka, która czeka na widzów.

Ukraińska produkcja "Zniewolona" spodobała się polskim widzom na tyle, że władze stacji zdecydowały się emitować kolejne odcinki sześć razy w tygodniu. Gwiazdy serialu gościły nawet na uroczystych prezentacjach ostatnich ramówek telewizji publicznej.

Fani serialu byli żywo zainteresowani losem bohaterów. Tym bardziej, że w finale drugiego zostały w dość brutalny sposób przerwane. Widzowie nie mają jednak powodu do obaw. Nie pozostaną bez odpowiedzi, co stanie się z ich ulubieńcami. W przygotowaniu jest już trzeci sezon serialu. Scenarzystka produkcji, Tała Prystajecka, zdecydowała się zdradzić w programie "Alarm" nieco szczegółów na jego temat.

- Po ostatnim odcinku nie mogłam wejść na swojego Facebooka, bo cały był zawalony wpisami i głównie pytaniami "Jak tak można?" i "Dlaczego Żadan umarł?". A ja na te wszystkie wiadomości odpowiadałam: po pierwsze, kto powiedział, że on umarł? Na niego ktoś napadł, został straszliwie zraniony, ale czy umarł, to dowiemy się dopiero w trzecim sezonie – wyjawiła.

To niejedyny aspekt, który zaskoczy widzów w kolejnej odsłonie serialu. Trzeci sezon może zadziwić szczególnie polskich fanów, zwłaszcza że znajdzie się w nim mocny, polski akcent.

- Pojawi się taki pan Stefan Jabłoniewski, człowiek ze znanej rodziny rodem z Polski. Nie mogę jeszcze powiedzieć, z jakiego miasta, ale on właśnie będzie miał największy wpływ na wydarzenia w trzecim sezonie. Od niego będzie zależał po części los Katii, a po części los Andrieja - a dokładnie to, czy Andriej przeżyje, czy nie. Powiem więcej - ten właśnie człowiek okaże się niezwykle ważny dla kolejnego bohatera, Piotra Czerwińskiego - powiedziała twórczyni w "Alarmie".

Fanów "Zniewolonej" czeka jeszcze jedna niespodzianka. Twórcy telewizyjnego hitu zapowiadają, że planują jeszcze czwarty sezon. Ten jednak będzie się różnił od głównej osi fabuły łączącej poprzednie trzy sezony.

- To historia, która dzieje się już po latach. Ma bezpośredni związek ze znanymi już bohaterami "Zniewolonej", ale główną bohaterką nie będzie już Katierina Wierbicka, tylko ktoś bardzo jej bliski. Ale nie mogę powiedzieć kto - wyjawiła Prystajecka.

Jesteście ciekawi dalszych losów bohaterów ze "Zniewolonej"?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także