Trwa ładowanie...

Gwiazda "Zniewolonej" znowu w Warszawie. Negocjuje udział w tanecznym show

Katerina Kowalczuk ponownie zjawiła się w Polsce. Można było ją dostrzec na widowni "Tańca z gwiazdami". Być może za kilka miesięcy pojawi się na antenie programu.

Share
Gwiazda "Zniewolonej" znowu w Warszawie. Negocjuje udział w tanecznym show
Źródło: AKPA
d2giwk2

Rosyjska aktorka, która wcieliła się w Katerinę Wierbickają w serialu "Zniewolona", podbiła serca zarówno ukraińskich, jak i polskich widzów. Produkcja okazała się hitem, a Telewizja Polska stara się o zostanie koproducentem 2 sezonu serialu.

Katerina Kowalczuk może skorzystać ze swojej popularności nie tylko pod kątem nowych ról aktorskich. W minionym tygodniu 26-latka pojawiła się w Polsce. O tym fakcie doniosła swoim fanom na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie z Łazienek Królewskich.

Zobacz: "Taniec z gwiazdami": wyjątkowi goście i najpiękniejsze momenty

Aktorka zdradziła w komentarzach pod fotką, że w Warszawie prowadzi intensywne rozmowy biznesowe. Ponoć negocjuje udział w wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami". Podczas ostatniego odcinka show można było wypatrzyć ją w pierwszym rzędzie widowni.

d2giwk2

- Kowalczuk negocjuje swój udział w "Tańcu z gwiazdami". Producentowi bardzo na niej zależy. W końcu serial z nią oglądały w wakacje miliony Polaków. Część tej widowni na pewno chętnie zobaczyłoby ją w tańcu - zdradza informator "Faktu".

Na razie nie potwierdzono oficjalnie prac nad kolejnym sezonem "Zniewolonej", więc to dobry moment, aby Rosjanka pozwoliła sobie na inne aktywności. Zwłaszcza, że udział w tanecznym show Polsatu pomógł niejednej gwieździe w rozwinięciu kariery.

d2giwk2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2giwk2
d2giwk2