"Zniewolona": Telewizja Polska chce zostać koproducentem ukraińskiego serialu

"Zniewolona": Telewizja Polska chce zostać koproducentem ukraińskiego serialu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

31.08.2019 20:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Zniewolona" to hit tegorocznych wakacji. Serial bije rekordy popularności. Jak donosi "Super Express", Telewizja Polska postanowiła zostać jego koproducentem.

"Zniewolona" podbiła serca polskich widzów, których przybywało z odcinka na odcinek. Ich liczba przekroczyła 3 mln. 30 sierpnia wyemitowano ostatni odcinek drugiego sezonu ukraińskiego serialu. Co ciekawe, widzowie w Polsce zobaczyli go jako pierwsi.

Jacek Kurski powiedział w jednym z wywiadów: - Moim dyrektorom udało się pozyskać prawa do emisji drugiego sezonu "Zniewolonej" wcześniej niż na Ukrainie. Jestem bardzo dumny, że światowa premiera tej produkcji ma miejsce właśnie w Polsce.

Jak donosi "Super Express", TVP chce mieć swój udział w procesie powstawania kolejnego sezonu serialu i stara się zostać koproducentem "Zniewolonej". Niestety Telewizja Polska nie chce komentować tych doniesień.

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona"nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także