Trwa ładowanie...

"Zniewolona": Telewizja Polska chce zostać koproducentem ukraińskiego serialu

"Zniewolona" to hit tegorocznych wakacji. Serial bije rekordy popularności. Jak donosi "Super Express", Telewizja Polska postanowiła zostać jego koproducentem.

Share
"Zniewolona": Telewizja Polska chce zostać koproducentem ukraińskiego serialu
Źródło: Materiały prasowe
do8j6jk

"Zniewolona" podbiła serca polskich widzów, których przybywało z odcinka na odcinek. Ich liczba przekroczyła 3 mln. 30 sierpnia wyemitowano ostatni odcinek drugiego sezonu ukraińskiego serialu. Co ciekawe, widzowie w Polsce zobaczyli go jako pierwsi.

Jacek Kurski powiedział w jednym z wywiadów: - Moim dyrektorom udało się pozyskać prawa do emisji drugiego sezonu "Zniewolonej" wcześniej niż na Ukrainie. Jestem bardzo dumny, że światowa premiera tej produkcji ma miejsce właśnie w Polsce.

Jak donosi "Super Express", TVP chce mieć swój udział w procesie powstawania kolejnego sezonu serialu i stara się zostać koproducentem "Zniewolonej". Niestety Telewizja Polska nie chce komentować tych doniesień.

do8j6jk

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona"nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Zobacz także: "Downton Abbey" zwiastun

do8j6jk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do8j6jk
do8j6jk