Trwa ładowanie...
d4r9p5c

"Zniewolona". Powtórki serialu już we wrześniu

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, który podbił serca Polaków. Niedawno wyemitowano ostatni odcinek przed długą przerwą. Jednak TVP przygotowało dla swoich widzów prawdziwą gratkę – powtórki hitowej produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powtórki serialu "Zniewolona" już od września w TVP.
Powtórki serialu "Zniewolona" już od września w TVP. (Materiały prasowe)
d4r9p5c

"Zniewolona" – powtórki

Serial "Zniewolona" bije w Polsce rekordy popularności. Nasi rodacy pokochali tę produkcję kostiumową od pierwszego odcinka. "Zniewolona" była emitowana aż 6 razy w tygodniu na antenie TVP1.

ZOBACZ TEŻ: "Zawsze Warto": zobaczcie zwiastun serialu z Rosati, Zielińską i Wieniawą

Do tej pory nakręcono dwie serie, a każda z nich liczyła po 24 odcinki. Ostatni, czyli 48. epizod można było obejrzeć w piątek 30 sierpnia. Na następny sezon będzie trzeba poczekać. Jednak Telewizja Polska przygotowała prawdziwą niespodziankę dla fanów "Zniewolonej". Powtórki zostaną wyemitowane już od 3 września! Odcinki serialu obejrzymy w każdy wtorek o godzinie 21:00 w TVP1.

d4r9p5c

Nie wiadomo kiedy zostanie nakręcona 3. seria "Zniewolonej". Natomiast wiemy, że pojawi się tam sporo polskich akcentów, bowiem część akcji będzie się rozgrywać w Warszawie i Krakowie! Telewizja Polska prowadzi rozmowy w sprawie koprodukcji hitu.

"Zniewolona" – oglądalność

"Pękło 3,5 mln! Nowy rekord 'Zniewolonej'! To nasza bardzo trafna decyzja zakupowa. Produkcja notuje fantastyczne wyniki oglądalności, które rosną wręcz z dnia na dzień" – tak w połowie sierpnia skomentował na Twitterze wyniki oglądalności Jacek Kurski.

Podziękowania za tak ciepłe przyjęcie ukraińskiej produkcji złożyła Polakom również odtwórczyni głównej roli, czyli Katerina Kowalczuk.

d4r9p5c

"Zniewolona" – fabuła

Fabuła "Zniewolonej" rozgrywa się w XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja. Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona"nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

d4r9p5c

Podziel się opinią

Share

d4r9p5c

d4r9p5c