Trwa ładowanie...

"Zniewolona": 3. sezon serialu zostanie nakręcony w Polsce?

"Zniewolona", czołowy serial TVP, doczeka się 3. sezonu. Jak się okazuje, kolejna seria może być kręcona nie tylko na Ukrainie, ale również w Polsce.

Share
"Zniewolona": 3. sezon serialu zostanie nakręcony w Polsce?
Źródło: Materiały prasowe
d3zpwmz

"Zniewolona": Powstanie 3. sezon serialu

W piątek 30 sierpnia będziemy mogli obejrzeć ostatni odcinek serialu "Zniewolona". Nie oznacza to jednak, że żegnamy się z nim na zawsze. Już 3 września ukraińska produkcja wróci na antenę TVP1. Prezes stacji Jacek Kurski podjął decyzję, by wyemitować cały serial jeszcze raz.

ZOBACZ TEŻ: Kulisy sesji okładkowej Joanny Krupy

"Pękło 3,5 mln! Nowy rekord 'Zniewolonej'! To nasza bardzo trafna decyzja zakupowa. Produkcja notuje fantastyczne wyniki oglądalności, które rosną wręcz z dnia na dzień" - tak w połowie sierpnia Jacek Kurski skomentował na Twitterze wielki sukces ukraińskiego serialu.

d3zpwmz

"Zniewolona": 3. sezon serialu zostanie nakręcony w Polsce?

Według serwisu "Fakt" kierownictwo TVP prowadzi już rozmowy z ukraińskimi twórcami serialu w sprawach koprodukcji nowych odcinków "Zniewolonej". Z tego powodu akcja serialu może rozgrywać się zarówno w Warszawie, jak i w Krakowie.

Polskie akcenty pojawiały się już wcześniej w serialu. Główna bohaterka, Katierina (Katerina Kowalczuk)
już dwa razy wybierała się do naszego kraju. Raz nie udało się jej do nas dotrzeć przez śmierć męża. Później z kolei jej plany zostały pokrzyżowane przez sektę, która ją uprowadziła.

d3zpwmz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zpwmz
d3zpwmz