"Zniewolona": 3. sezon serialu zostanie nakręcony w Polsce?

"Zniewolona": 3. sezon serialu zostanie nakręcony w Polsce?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.08.2019 09:57, aktual.: 28.08.2019 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Zniewolona", czołowy serial TVP, doczeka się 3. sezonu. Jak się okazuje, kolejna seria może być kręcona nie tylko na Ukrainie, ale również w Polsce.

"Zniewolona": Powstanie 3. sezon serialu

W piątek 30 sierpnia będziemy mogli obejrzeć ostatni odcinek serialu "Zniewolona". Nie oznacza to jednak, że żegnamy się z nim na zawsze. Już 3 września ukraińska produkcja wróci na antenę TVP1. Prezes stacji Jacek Kurski podjął decyzję, by wyemitować cały serial jeszcze raz.

"Pękło 3,5 mln! Nowy rekord 'Zniewolonej'! To nasza bardzo trafna decyzja zakupowa. Produkcja notuje fantastyczne wyniki oglądalności, które rosną wręcz z dnia na dzień" - tak w połowie sierpnia Jacek Kurski skomentował na Twitterze wielki sukces ukraińskiego serialu.

"Zniewolona": 3. sezon serialu zostanie nakręcony w Polsce?

Według serwisu "Fakt" kierownictwo TVP prowadzi już rozmowy z ukraińskimi twórcami serialu w sprawach koprodukcji nowych odcinków "Zniewolonej". Z tego powodu akcja serialu może rozgrywać się zarówno w Warszawie, jak i w Krakowie.

Polskie akcenty pojawiały się już wcześniej w serialu. Główna bohaterka, Katierina (Katerina Kowalczuk)
już dwa razy wybierała się do naszego kraju. Raz nie udało się jej do nas dotrzeć przez śmierć męża. Później z kolei jej plany zostały pokrzyżowane przez sektę, która ją uprowadziła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także