"Zniewolona". Katerina Kowalczuk mówi o najbardziej wstrząsających scenach w serialu

"Zniewolona". Katerina Kowalczuk mówi o najbardziej wstrząsających scenach w serialu
Źródło zdjęć: © Facebook.com

22.08.2019 20:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katerina Kowalczuk wciela się w tytułową zniewoloną w hitowej ukraińskiej produkcji. Aktorka odwiedziła Polskę i opowiedziała o tym, jak powstawały najbrutalniejsze sceny w serialu "Zniewolona".

"Zniewolona" – serial bije rekordy popularności

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach XIX w. Główną bohaterką jest niezwykle piękna Katerina Wierbickaja (w tej roli Katerina Kowalczuk). Oprócz urody kobieta dysponuje również ponadprzeciętną inteligencją i zacięciem artystycznym. Jednak życie bohaterki serialu "Zniewolona" nie jest bajką. Katerina urodziła się w niewoli i jest własnością Piotra Czerwińskiego, czyli najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Widz śledzi losy pięknej Ukrainki, która rozpoczyna mozolną walkę o wolność.

Odkąd produkcja zagościła na antenie TVP1, jej oglądalność ciągle rośnie. Ostatnio podano, że każdy z odcinków "Zniewolonej" ogląda ponad 2 mln Polaków.

Obraz
© Materiały prasowe

"Zniewolona" – Katerina Kowalczuk w Polsce

Gwiazdy serialu "Zniewolona" zostały zaproszone do Polski. Katerina Kowalczuk, która gra główną rolę oraz Aleksiej Jarowienko, wcielający się w postać ukochanego bohaterki pojawili się w programie "Pytanie na Śniadanie". 26-letnia aktorka zdradziła, jak powstawały najbrutalniejsze sceny w serialu "Zniewolona". Do jednej z nich możemy bez wątpienia zaliczyć zakopanie Kati żywcem, o którym pisaliśmy już wcześniej.

Okazało się, że aktorka nie skorzystała z pomocy dublerki. Katerina Kowalczuk kręcenie brutalnej sceny określiła mianem "ciekawego doświadczenia".

"Grałam bez dublerki, spodobała mi się ta scena. Szczerze mówiąc, było to bardzo łatwe. Bez problemu mogłam wstrzymać oddech i zostać pod ziemią nawet trochę dłużej, niż wymagał tego ode mnie reżyser. Zazwyczaj mam na sobie krępujący gorset, więc oddychanie pod ziemią nie było takie trudne" – stwierdziła w wywiadzie Kowalczuk.

Najtrudniejszą sceną w "Zniewolonej" było dla Kowalczuk ujęcie, w którym jej bohaterka wpada do przerębla na zamarzniętym jeziorze. Kręcono je zimą, a woda miała zaledwie kilka stopni Celsjusza.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także