Qaqwqwrqw

"Zniewolona" TVP: Kurski pęka z dumy. Ten zakup mu się udał

"Zniewolona", ukraiński serial TVP, bije rekordy oglądalności. Polscy widzowie pokochali tę rzewną i niezbyt wymagającą produkcję, a prezes cieszy się z udanego zakupu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona" TVP
"Zniewolona" TVP (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

"Zniewolona" TVP, oglądalność serialu.

Jak pisaliśmy niedawno, serial "Zniewolona" cieszy się ogromną popularnością.. Premierowe odcinki przyciągają przed telewizory ponad 2 miliony widzów. We wtorek 6 sierpnia padł rekord: ponad 3 miliony widzów.

Jak powiedział w rozmowie z serwisem Wirtualne Media prezes Jacek Kurski, to był strzał w dziesiątkę.

Qaqwqwrqw

- "Zniewolona” to nasza bardzo trafna decyzja zakupowa. Produkcja notuje fantastyczne wyniki oglądalności, które rosną wręcz z dnia na dzień. W tej chwili serial ogląda już grubo ponad 3 mln widzów, a pod koniec wakacji pewnie dobijemy do 3,5 mln.

W czym Kurski upatruje przyczyn takiego sukcesu?

- Rosnąca oglądalność "Zniewolonej” wynika z tęsknoty Polaków za dobrymi zagranicznymi kostiumowymi serialami z naszego kręgu kulturowo-cywilizacyjnego.

Trudno się zgodzić z Jackiem Kurskim. Przecież każdy wie, jaką furorę wśród polskiej widowni robią produkcje tureckie. Można przytoczyć także kilka przykładów spoza "naszego kręgu kulturowo-cywilizacyjnego", którą ukochali widzowi bardziej wyrobieni i wymagający, czyli "Wikingowie" i "Gra o Tron".

Qaqwqwrqw

Kurski w wywiadzie przekonuje jeszcze, że "Zniewolona" jest propozycją dla fanów "M jak Miłość" czy "Barw szczęścia", ktore mają wakacyjną przerwę.

"Zniewolona" TVP, o czym jest ten serial?

"Zniewolona" to serial, którego akcja rozgrywa się w XIX wieku. Główną bohaterką jest Katierina Wierbickaja. Po raz pierwszy serial pokazywany był na festiwalu w Cannes. Główną bohaterką jest Katierina Wierbickaja. To piękna, mądra i wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Świetnie zna języki obce, gra na fortepianie oraz maluje. Jednak talent i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczynie. Katierina jest własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Dziewczyna postanawia jednak zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

"Zniewolona" TVP, kiedy nowe odcinki?

Qaqwqwrqw

Serial "Zniewolona" można oglądać na TVP1 w każdy dzień tygodnia poza czwartekim o godzinie 20:35.

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw