Trwa ładowanie...
d4ke1iw

"Zniewolona": Odsłaniamy kulisy 3. sezonu. Andriej i Lidia powrócą i zakończą sielankę

Wkrótce zaczną się zdjęcia do 3. sezonu ukraińskiego serialu "Zniewolona", który był wakacyjnym hitem TVP. Poznaliśmy szczegóły fabuły nowych odcinków. Jedno jest pewne - bohaterowie nie będą mieli spokojnego życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona" powróci w 2020 roku
"Zniewolona" powróci w 2020 roku (Materiały prasowe)
d4ke1iw

"Zniewolona": Kulisy 3. sezonu

Jak podaje dziennik "Fakt", w nowym sezonie serialu "Zniewolona" pojawią się bohaterowie, którzy pierwotnie zginęli pod koniec 2. sezonu. Andriej, który dźgnięty nożem po ślubie z Katrusią, ostatecznie przeżył. Jednak największe zamieszanie spowoduje powrót Lidii Szeffer. Dręczycielka Kateriny jakimś cudem przeżyła pożar domu.

Fani serialu na Ukrainie już zdążyli wysnuć teorię, że Lidia stoi za zamachem na życie Andrieja. Nowe odcinki "Zniewolonej" zapowiadają się naprawdę obiecująco.

d4ke1iw

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

Emisja nowych odcinków serialu "Zniewolona" na antenie TVP w przyszłym roku.

"Zniewolona": O czym jest serial?

Akcja ukraińskiego serialu kostiumowego "Zniewolona" rozgrywa się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny.

d4ke1iw

Podziel się opinią

Share
d4ke1iw
d4ke1iw