Trwa ładowanie...

Zuzanna Falzmann nową prowadzącą programu TVP 2 "Panorama"

Zuzanna Falzmann została mianowana nową prezenterką programu informacyjnego TVP 2 "Panorama". Wcześniej była korespondentką TVP w Waszyngtonie, stolicy USA.

Zuzanna Falzmann nową prowadzącą programu TVP 2 "Panorama"Źródło: ONS.pl
d3ukvoc
d3ukvoc

Według portalu press.pl Zuzanna Falzmann od listopada 2019 r. będzie prowadzić weekendowe wydania programu informacyjnego TVP 2 "Panorama". Oprócz tego dziennikarka będzie pracować w redakcji zagranicznej Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Decyzję o powrocie do Polski ogłosiła w maju tego roku.

Falzmann karierę dziennikarską zaczęła w 1997 r. w TVN. Stamtąd trafiła do TV 4, gdzie wydawała takie programy jak "Sztukateria" i "VIP". Prowadziła też studio towarzyszące wyścigom Formuły 1 oraz program realizowany w Wielkiej Brytanii "VIP London Calling".

Później przez kilka lat pracowała w Polsat News jako korespondentka w Stanach Zjednoczonych. Od lipca 2016 r. do czerwca 2019 r. była korespondentką TVP w Waszyngtonie.

d3ukvoc

Relacjonowała m.in. zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver w 2010 r., wybory prezydenckie w USA w latach 2008, 2012 i 2016 r. oraz wizytę papieża Franciszka w USA i na Kubie w 2015 r.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

d3ukvoc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ukvoc