Trwa ładowanie...

"Zniewolona", odcinek 48. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]

W piątek 30 sierpnia emisja nowego odcinka ukraińskiego serialu "Zniewolona". W nim Katia może zostać sprzedana. Dojdzie też do poronienia. Sprawdź, co się wydarzy w najnowszym epizodzie hitu TVP.

"Zniewolona", odcinek 48. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]Źródło: Materiały prasowe
djn2r5l
djn2r5l

"Zniewolona" - streszczenie 48. odcinka ukraińskiego serialu

Nikołaj udowadnia przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij sam się postrzelił, ukradł ordery i zabił Aleksieja Kosacza. Czerwiński dowiaduje się, że jego majątek trafi na licytację. Popełnia samobójstwo. Zdruzgotana Natalia wstępuje do zakonu.

Doroszenko planuje wyjechać do Europy. Jednak plany krzyżuje mu pojawienie się Eleny. Żadan negocjuje z Susłowem w sprawie Katii. Przez jego nieczyste zagrywki nie może wziąć udziału w aukcji. Niespodziewanie Andriej zostaje współwłaścicielem banku. Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Kupuje Czerwinkę i daje wolność poddanym. Oświadcza się też Wierbickiej. Po ceremonii ślubnej dochodzi do niespodziewanych wydarzeń.

ZOBACZ TEŻ: "Zawsze Warto": zobaczcie zwiastun serialu z Rosati, Zielińską i Wieniawą

"Zniewolona" - fabuła ukraińskiego serialu

Akcja ukraińskiego serialu kostiumowego "Zniewolona" rozgrywa się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny.

"Zniewolona" - obsada ukraińskiego serialu

W serialu "Zniewolona" występują m.in. Katerina Kowalczuk, Aleksiej Jarowenko, Michaił Gawriłow, Stanisław Bokłan i Olga Sumskaya.

"Zniewolona" - koniec serialu

Odcinek 48. zobaczymy w piątek 30 sierpnia o godz. 20:35 na kanale TVP 1. To będzie ostatni epizod serialu "Zniewolona". Powtórki można oglądać w każdy wtorek od 3 września o godz. 21:00 na antenie TVP 1.

djn2r5l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djn2r5l