Trwa ładowanie...

"Zniewolona", odcinek 37. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]

W sobotę 17 sierpnia emisja nowego odcinka ukraińskiego serialu "Zniewolona". W nim Katia może zostać sprzedana. Dojdzie też do poronienia. Sprawdź, co się wydarzy w najnowszym epizodzie hitu TVP.

"Zniewolona", odcinek 37. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]Źródło: Materiały prasowe
d1c4ayi
d1c4ayi

"Zniewolona" - streszczenie 37. odcinka ukraińskiego serialu

Oburzony Holender oskarża właścicielkę domu publicznego Madame Makarową o oszustwo. Andriej spłaca mężczyznę z nadwyżką i organizuje dla niego huczną zabawę, a nazajutrz przekonuje Makarową, by uwolniła Katię. Gdy dziewczyna dowiaduje się, że zawdzięcza Żadanowi wolność, ucieka z obawy, że będzie chciał ją wykorzystać. Zgłasza się do służby w majątku Korieniewych. Dzięki listowi polecającemu od Nikołaja otrzymuje tam posadę guwernantki młodego dziedzica Wołodii. Wzburzony ogłoszeniem w gazecie ojciec Natalii robi awanturę Grigorijowi. Natalia, która niechcący wszystko słyszy, prosi ojca, by zabrał ją do domu. Czerwiński popada w obłęd i znowu zaczyna pić. Obiecuje sobie, że odnajdzie Katię.

ZOBACZ TEŻ: Dorota Deląg wraca do aktorstwa: "Jest Netflix, musimy teraz podskoczyć trochę wyżej"

"Zniewolona" - o czym jest serial?

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, którego akcja dzieje się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczynie.

Występują m.in. Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan i Olha Sumska.

Nowe odcinki można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o godz. 20:15 na antenie TVP 1.

d1c4ayi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c4ayi