Seriale polskie"Zniewolona", odcinek 36. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]

"Zniewolona", odcinek 36. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]

"Zniewolona", odcinek 36. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.08.2019 08:48, aktual.: 16.08.2019 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W piątek 16 sierpnia emisja nowego odcinka ukraińskiego serialu "Zniewolona". W nim Katia może zostać sprzedana. Dojdzie też do poronienia. Sprawdź, co się wydarzy w najnowszym epizodzie hitu TVP.

"Zniewolona" - streszczenie 36. odcinka ukraińskiego serialu

Madame Makarowa, właścicielka domu publicznego, z pomocą Potapa więzi Katię. Sutenerka chce sprzedać dziewczynę bogatemu Holendrowi. Mężczyzna żąda, by Katia udawała małą dziewczynkę i ofiarowała mu swoją niewinność. Odurzona środkami nasennymi i alkoholem Katia broni się i ucieka z pokoju Holendra. Wpada na Andrieja Żadana, który udziela jej pomocy.

Jakow stara się o nakaz werbunku dla Panasa. Mieszkańcy Czerwinki dowiadują się o zdradzie Halki. Zraniony małżonek chce ją wyrzucić z domu, ale wtedy zjawiają się wojskowi z rozkazem wcielenia go do armii. Natalia wybacza mężowi jego brutalne zachowanie. Pod wpływem emocji i niedawnego upadku dochodzi u niej do poronienia. Tylko dzięki pomocy lekarza kobieta pozostaje przy życiu. Medyk informuje Grigorija, że jego żona nigdy nie będzie mogła zajść w ciążę.

ZOBACZ TEŻ: Łukasz Darłak szuka dla siebie zajęcia. "Na początku chciałbym dostać rolę w "Na Wspólnej""

"Zniewolona" - o czym jest serial?

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, którego akcja dzieje się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczynie.

Występują m.in. Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan i Olha Sumska.

Nowe odcinki można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o godz. 20:15 na antenie TVP 1.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także