Trwa ładowanie...
ycipk-c5xvl7

"Zniewolona", odcinek 26. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu?

W niedzielę 4 sierpnia emisja nowego odcinka serialu "Zniewolona". W nim będzie dużo dramatycznych wydarzeń, m.in. Lidia prawie doprowadzi torurami Katię do śmierci na oczach Sofii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Zniewolona"
Kadr z serialu "Zniewolona" (Materiały prasowe)
ycipk-c5xvl7

"Zniewolona" - streszczenie 26. odcinka ukraińskiego serialu

Katia dalej jest torturowana przez Lidię. Osadzona w lochu, a stamtąd wysłana do ciężkiej pracy w polu, będzie na skraju wyczerpania. Lidia, zabójczo zakochana w Aleksieju, uroi sobie, że to Katia jest jego żoną. Pokaże Czerwińskiej portret, na którym widnieje z Kosaczem i dzieckiem, twierdząc, że są rodziną. Lidia wpadnie w taką furię, jakby zupełnie straciła rozum. Prawie zamorduje Katię. Wszystko to zobaczy Sofia Kosacz.

Lidia wielokrotnie pokazywała, że jest silną kobietą, która potrafi być okrutna i bezlitosna. Jednak dopiero po wykupieniu ziemi od Czerwińskich i zniewoleniu Katii pokazała, na co ją naprawdę stać. Sofii będzie trudno uwierzyć w tak potworne zachowanie Lidii.

ycipk-c5xvl7

ZOBACZ TEŻ:"Zasada przyjemności" - making of

"Zniewolona" - o czym jest serial?

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, którego akcja dzieje się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczynie.

ycipk-c5xvl7

Nowe odcinki można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedzielę o godz. 20:15 na antenie TVP 1.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-c5xvl7

ycipk-c5xvl7
ycipk-c5xvl7