Trwa ładowanie...

"Zniewolona" nowym hitem TVP. Kim jest Katerina Kowalczuk?

"Zniewolona" to nowym ukraiński serial, który stał się hitem TVP. Widzowie pokochali też główną bohaterkę, w którą wciela się Katerina Kowalczuk. Kim jest nowa gwiazda ekranu?

"Zniewolona" nowym hitem TVP. Kim jest Katerina Kowalczuk?Źródło: Facebook.com
d3sz9si
d3sz9si

"Zniewolona" nowym hitem TVP. Kim jest Katerina Kowalczuk?

"Zniewolona" to ukraińska produkcja, która podbiła serca widzów TVP. Serial zawdzięcza swój sukces m.in. głównej bohaterce Katerinie Wierbickajej, granej przez Katerinę Kowalczuk.

Katerina Kowalczuk jest rosyjską aktorką filmową i teatralną. Urodziła się 20 lutego 1993 r. w Syktywarze w Rosji. Ukończyła Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. Karierę aktorską rozpoczęła od grania w filmach krótkometrażowych. Została zaangażowana dzięki swojej działalności w mediach społecznościowych.

Kowalczuk w 2016 r. dołączyła do obsady serialu "Mentovskie voyny". Zagrała też w krótkich metrażach, takich jak m.in. "Na Zare" (20018), "Isstuplenie" (2018) oraz teledysku Oques Grasses – "In the Night (Chapter 2. Fans del Sol)" (2019). Jednak prawdziwy rozgłos przyniosła jej rola Katariny Wielbickajej w "Zniewolonej".

d3sz9si

"Zniewolona" - fabuła serialu

"Zniewolona" jest ukraińską produkcją kostiumową, której premiera odbyła się podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Akcja serialu rozgrywa się w XIX w. Główna bohaterka Katerina Wielbickajej jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczynie. Jest ona bowiem własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia oraz zamierza stać się całkowicie niezależna

W obsadzie aktorskiej "Zniewolonej" znajdują się jeszcze m.in. Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan w roli Piotra Czerwińskiego i Olha Sumska. .

d3sz9si
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sz9si