Zniewolona. Serial TVP zmienił godziny emisji

Zniewolona. Serial TVP zmienił godziny emisji
Źródło zdjęć: © Materiał prasowy
Tatiana Naklicka

11.07.2019 08:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Zniewolona" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Polaków. Od 8 lipca zmienił godziny emisji. Kiedy teraz będzie można oglądać serial?

Nie da się ukryć, że polscy widzowie uwielbiają seriale kostiumowe, co potwierdziło "Wspaniałe stulecie". Losy bohaterów tureckiej produkcji śledziło miliony widzów.

W telewizji TVP 1 lipca zadebiutował nowy ukraiński serial "Zniewolona", który od razu zdobył przychylność Polaków. Od 8. lipca nastąpiły zmiany w emisji serialu.

"Zniewoloną" można oglądać aż sześć razy w tygodniu – w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20.45, zaś w niedzielę – o 20.15.

Pierwszy sezon "Zniewolonej" ma 14 odcinków. Każdy z nich trwa około 49 minut.

Zniewolona – o czym jest serial?

Serial "Zniewolona" opowiada historię Katieriny Wierbickajej, która dzięki protekcji chrzestnej, szlachetnie urodzonej pani Czerwińskiej, wychowała się w bardzo dobrych warunkach. Dziewczyna gra na fortepianie i pięknie maluje. W rodzinnym Niżynie wszyscy jednak wiedzą, że Katierina nie czuje się szczęśliwa. Jest tak naprawdę niewolnicą Piotra Czerwińskiego.

Serial z Ukrainy miał uroczystą premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w maju 2019 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także