WP

Zniewolona. Serial TVP zmienił godziny emisji

"Zniewolona" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Polaków. Od 8 lipca zmienił godziny emisji. Kiedy teraz będzie można oglądać serial?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zniewolona" to popularny serial TVP
"Zniewolona" to popularny serial TVP (Materiał prasowy)
WP

Nie da się ukryć, że polscy widzowie uwielbiają seriale kostiumowe, co potwierdziło "Wspaniałe stulecie". Losy bohaterów tureckiej produkcji śledziło miliony widzów.

W telewizji TVP 1 lipca zadebiutował nowy ukraiński serial "Zniewolona", który od razu zdobył przychylność Polaków. Od 8. lipca nastąpiły zmiany w emisji serialu.

"Zniewoloną" można oglądać aż sześć razy w tygodniu – w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 20.45, zaś w niedzielę – o 20.15.

WP

Pierwszy sezon "Zniewolonej" ma 14 odcinków. Każdy z nich trwa około 49 minut.

Zniewolona – o czym jest serial?

Serial "Zniewolona" opowiada historię Katieriny Wierbickajej, która dzięki protekcji chrzestnej, szlachetnie urodzonej pani Czerwińskiej, wychowała się w bardzo dobrych warunkach. Dziewczyna gra na fortepianie i pięknie maluje. W rodzinnym Niżynie wszyscy jednak wiedzą, że Katierina nie czuje się szczęśliwa. Jest tak naprawdę niewolnicą Piotra Czerwińskiego.

Serial z Ukrainy miał uroczystą premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w maju 2019 roku.

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP