Trwa ładowanie...

"Zniewolona": Katerina Kowalczuk przyjeżdza do Polski. Gwiazda stroi się dla widzów

Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu "Zniewolona", zapowiedziała swoją wizytę w Polsce. Aktorka wybrała już wyjątkową kreację, specjalnie na przyjazd do naszego kraju.

"Zniewolona": Katerina Kowalczuk przyjeżdza do Polski. Gwiazda stroi się dla widzówŹródło: Facebook.com
d19lnfk
d19lnfk

"Zniewolona": Katerina Kowalczuk przyjeżdża do Polski

Katerina Kowalczuk będzie jedną z gwiazd tegorocznej jesiennej ramówki TVP. Odbędzie się ona w czwartek w siedzibie stacji. Główna aktorka serialu "Zniewolona", specjalnie na tę okazję, chce pokazać się w jak najlepszym świetle.

Katerina Kowalczuk wybrała się wczoraj wieczorem do jednego z moskiewskich atelier i pochwaliła się w sieci, że o jej kreację dba jeden z najbardziej znanych rosyjskich projektantów – Alexander Terekhov.

Wraz z aktorką pojawią się również inni bohaterowie "Zniewolonej" - jej serialowy mąż Alosza (Aleksiej Jarowienko) oraz Griegorij (Michaił Gawriłow). Z informacji TVP wynika, że Katerina Kowalczyk pojawiła się w Warszawie we wtorek wieczorem.

"Zniewolona" - o czym jest serial TVP?

Serial "Zniewolona" opowiada o Katierina Wierbickajej(Katerina Kowalczuk) - pięknej, mądrej i wykształconej dziewczynie. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - odebrała dobre wychowanie. Zna języki obce, gra na fortepianie, a także maluje.

d19lnfk

Katerina bardzo szybko zaczyna rozumieć, że jej talenty i pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest ona własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

d19lnfk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19lnfk