Trwa ładowanie...

"Zniewolona", odcinek 40. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]

We wtorek 20 sierpnia emisja nowego odcinka ukraińskiego serialu "Zniewolona". W nim Katia może zostać sprzedana. Dojdzie też do poronienia. Sprawdź, co się wydarzy w najnowszym epizodzie hitu TVP.

"Zniewolona", odcinek 40. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie ukraińskiego serialu? [STRESZCZENIE]Źródło: Materiały prasowe
d2kzc0m
d2kzc0m

"Zniewolona" - streszczenie 40. odcinka ukraińskiego serialu

Andriej Żadan w obraźliwy sposób wypomina Katii jej przeszłość i żąda, by natychmiast opuściła ona dom Korieniewa. Nikołaj znajduje Rieszetnikowa umierającego w przytułku. Próbuje namówić go do złożenia zeznań przeciwko Grigorijowi.

Nikołajowi coraz trudniej zapanować nad miłością do żony wicegubernatora, którą spotyka na co dzień. Młodemu Czerwińskiemu udaje się dotrzeć do Madame Makarowej, ale nie uzyskuje od niej żadnych informacji na temat Katii. Wieczorem idzie z Kadosznikowem na bal do wicegubernatora. Tam spostrzega Wierbicką. Jednak z powodu choroby traci przytomność. Okazuje się, że stan zapalny w nodze mężczyzny może skończyć się gangreną.

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski zagra w... serialu. "Praca aktora jest bardzo ciężka"

"Zniewolona" - fabuła ukraińskiego serialu

Akcja ukraińskiego serialu kostiumowego "Zniewolona" rozgrywa się w XIX w. Katerina Wierbickaja, czyli główna bohaterka, jest piękną i wykształconą dziewczyną, która walczy o odzyskanie wolności. Pomimo wielu uzdolnień artystycznych, zaczyna uświadamiać sobie, że żadne talenty ani pozycja nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny.

"Zniewolona" - obsada ukraińskiego serialu

W serialu "Zniewolona" występują m.in. Katerina Kowalczuk, Aleksiej Jarowenko, Michaił Gawriłow, Stanisław Bokłan i Olga Sumskaya.

"Zniewolona" - godziny emisji ukraińskiego serialu

Nowe odcinki można oglądać w każdy poniedziałek wtorek, środę, piątek i sobotę o godz. 20:35 oraz w niedzielę o 20:15 na antenie TVP 1.

d2kzc0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kzc0m