Trwa ładowanie...

Znienawidzone gwiazdy telewizji. Lewandowscy na pierwszym miejscu

Choć stacje telewizyjne angażują celebrytów za grube pieniądze, niektórzy z nich działają na telewidzów jak płachta na byka. Najnowsze badanie wykazało, których gwiazd mamy po dziurki w nosie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Znienawidzone gwiazdy telewizji. Lewandowscy na pierwszym miejscuŹródło: Instagram.com
db6f28q
db6f28q

"Super Express" zlecił Instytutowi Badań Pollster sprawdzenie, na widok których "znanych i lubianych" łapiemy za pilota i przełączamy na inny kanał. Badanie zostało przeprowadzone na próbie 1094 Polaków w dniach 11 i 12 lipca.

Okazuje się, że największą niechęć telewidzów wzbudzają Anna i Robert Lewandowscy. To właśnie ich nazwisko podało 18 proc. ankietowanych słysząc pytanie: "Której gwiazdy telewizyjnej masz już najbardziej dość?".

Tuż za gwiazdorską parą uplasowała się prowadząca trzy programy Małgorzata Rozenek (16 proc.). Większą sympatią telewidzów cieszy się jej mąż Radosław Majdan, który drażnił zaledwie 5 proc. pytanych. Za Rozenek znalazł się Kuba Wojewódzki odrzucający od telewizora aż 14 proc. ankietowanych Polaków.

db6f28q

Na liście znalazły się również Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska i Filip Chajzer, który w oczach wielu fanów strzelił sobie w stopę prowadząc show TVN-u "Hipnoza".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

db6f28q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db6f28q