Trwa ładowanie...
ycipk-1e3856

Znienawidzone gwiazdy telewizji. Lewandowscy na pierwszym miejscu

Choć stacje telewizyjne angażują celebrytów za grube pieniądze, niektórzy z nich działają na telewidzów jak płachta na byka. Najnowsze badanie wykazało, których gwiazd mamy po dziurki w nosie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy (Instagram.com)
ycipk-1e3856

"Super Express" zlecił Instytutowi Badań Pollster sprawdzenie, na widok których "znanych i lubianych" łapiemy za pilota i przełączamy na inny kanał. Badanie zostało przeprowadzone na próbie 1094 Polaków w dniach 11 i 12 lipca.

Okazuje się, że największą niechęć telewidzów wzbudzają Anna i Robert Lewandowscy. To właśnie ich nazwisko podało 18 proc. ankietowanych słysząc pytanie: "Której gwiazdy telewizyjnej masz już najbardziej dość?".

ycipk-1e3856

Tuż za gwiazdorską parą uplasowała się prowadząca trzy programy Małgorzata Rozenek (16 proc.). Większą sympatią telewidzów cieszy się jej mąż Radosław Majdan, który drażnił zaledwie 5 proc. pytanych. Za Rozenek znalazł się Kuba Wojewódzki odrzucający od telewizora aż 14 proc. ankietowanych Polaków.

Na liście znalazły się również Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska i Filip Chajzer, który w oczach wielu fanów strzelił sobie w stopę prowadząc show TVN-u "Hipnoza".

ycipk-1e3856
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1e3856

ycipk-1e3856
ycipk-1e3856