Trwa ładowanie...
d1ux6zd

Znienawidzone gwiazdy telewizji. Lewandowscy na pierwszym miejscu

Choć stacje telewizyjne angażują celebrytów za grube pieniądze, niektórzy z nich działają na telewidzów jak płachta na byka. Najnowsze badanie wykazało, których gwiazd mamy po dziurki w nosie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy (Instagram.com)
d1ux6zd

"Super Express" zlecił Instytutowi Badań Pollster sprawdzenie, na widok których "znanych i lubianych" łapiemy za pilota i przełączamy na inny kanał. Badanie zostało przeprowadzone na próbie 1094 Polaków w dniach 11 i 12 lipca.

Okazuje się, że największą niechęć telewidzów wzbudzają Anna i Robert Lewandowscy. To właśnie ich nazwisko podało 18 proc. ankietowanych słysząc pytanie: "Której gwiazdy telewizyjnej masz już najbardziej dość?".

d1ux6zd

Tuż za gwiazdorską parą uplasowała się prowadząca trzy programy Małgorzata Rozenek (16 proc.). Większą sympatią telewidzów cieszy się jej mąż Radosław Majdan, który drażnił zaledwie 5 proc. pytanych. Za Rozenek znalazł się Kuba Wojewódzki odrzucający od telewizora aż 14 proc. ankietowanych Polaków.

Na liście znalazły się również Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska i Filip Chajzer, który w oczach wielu fanów strzelił sobie w stopę prowadząc show TVN-u "Hipnoza".

d1ux6zd

Podziel się opinią

Share

d1ux6zd

d1ux6zd